Skocz do zawartości

[torba] New Looxs Postino Office 024


afekt

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem torbę rowerową New Looxs Postino Office 024 za 219,90zł

 

Sakwa na tył

Producent: New Looxs

Model: Postino Office 024

Wymiary: 39 x 31,5 x 13 cm

Pojemność: 16 l

Materiał: płótno canvas / skóra ekologiczna

 

IMG_6814.jpgIMG_6816.jpg

 

IMG_6795.jpgIMG_6797.jpg

 

IMG_6803-001.jpgIMG_6799.jpg

 

IMG_6808.jpgIMG_6801.jpg

 

IMG_6802-001.jpgIMG_6804.jpg

 

IMG_6805.jpg

 

Większe zdjęcia: sakwa Postino Office 024 pictures by ruthruin - Photobucket

 

Torba jak na razie sprawuje się całkiem dobrze.

 

Jako torba na ramię

W miarę wygodnie nosi się na ramieniu, choć nie ma dobrej nieruchomej nakładki na pasek. Chowanie zaczepów jest skuteczne i sprawdza się, nic nie zawadza, nie obija boleśnie, nie zaczepia.

Być może rzep nie jest idealnym rozwiązaniem pod każdym względem, chwilami jest nieznośnie hałaśliwy, ale jak na razie trzyma dobrze, nie robi większych problemów.

Do przedniej kieszonki można się dostać tylko poprzez oderwanie rzepu, zamiast być na wierzchniej klapie na zamek błyskawiczny, ale jest to też jakieś zabezpieczenie. Przydatny uchwyt ręczny.

 

Wnętrze

Pojemne, dobrze pomyślane wnętrze, jest boczna kieszonka, jest kieszonka z siateczką na ściance, są gumki na laptop. Na dół możemy położyć luźną tekturę plastikową. Może latać trochę, chwilami, ale też możemy ją wyjąć bez problemu, przez co torba nie jest zawsze sztywna i nie stanowi wielkiego kanciastego kloca, gdy nie trzeba. Laptopa jeszcze w tym nie przewoziłem.

 

Jako torba rowerowa

Na zaczepach dobrze i pewnie się trzyma. Może brak możliwości zaczepienia dołu torby do stelażu bagażnika, ale jak na razie nie odczułem, tej potrzeby podczas przewożenia towaru. Ma wygodne zapięcia na zamek i na zatrzask. Wymiarowo pasował i powinien pasować do większości bagażników. Wymiary typowe, jak typowa torba na ramię.

Ma odpowiednio dużą pojemność. Spokojnie zmieściłem 3 styropianowe pudełka z jedzenia na wynos poziomo.

 

Deszcz

Na razie jechałem tylko w umiarkowanym deszczu, nie było jeszcze ulewy. Ale test deszczu przeszedł na razie pozytywnie. Materiał nie był namoknięty.

 

Podsumowanie

To dobra torba do roweru miejskiego. Stylowa, pakowna tak jak trzeba, nie jedno się w niej zmieści. Wygodna jako torba na ramię. Ma przydatne paski odblaskowe pomimo czarnego koloru (dostępna w innych). Dobrze spełnia swoje codzienne funkcje, dla niewymagającego offroad'u użytkownika.

 

Jeśli ktoś ma pytania, chciałby dodatkowe zdjęcia niech da znać.

W trakcie dalszego użytkowania dam znać jak się sprawuje, będę uaktualniał temat i informował o wszelkich problemach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...