Skocz do zawartości

KTM


hexio

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w serwisie byłem przy Serbskiej. A jeśli chodzi o brudny rower, to bardziej miałem na myśli syf, który powstał ma mojej ramie w momencie kiedy go odbierałem. Usmarowali wszystko WD40. Ja osobiście staram się dbać, żeby mój rowerek był względnie czysty, bo mnie żona op*&%li, że wjeżdżam z błotem do domu. :)

Co do strzelania w ramie to nie znaleźli nic, ale nie chce mi się tego tematu ponownie rozwijać. Dzięki za podpowiedź w sprawie „szklanki”. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usmarowali wszystko WD40. Ja osobiście staram się dbać, żeby mój rowerek był względnie czysty, bo mnie żona op*&%li, że wjeżdżam z błotem do domu. :)

 

No nieładnie zrobili - tym ardziej że WD40 ma właściwości lekko żrące :|

Co do żon niechętnych zabłoconym rowerom - wiem coś o tym. Od czasu jak trzymam rower w domu a nie w garażu - robię zawsze rundę po flacie, zeby się pozbyć "osadów czwartorzędowych" - chociaz na szarym tak nie widać... Gorzej z niemiłosiernym bierznikiem Fat Alberta. Na nim jestem w stanie przywieźć z kilo błota :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałbym oznajmić iż jestem szczęśliwym posiadaczem maszynki z stajni KTM a dokładniej to KTM Ultra Cross model z 2006 roku nic dodać nic ująć tylko szukać pracy o mniejszym wymiarze godziń by więcej jeździć, jeździć, jeździć i jeszcze raz jeździć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WSZYSTKICH,

 

JESTEM ŚWIEŻO UPIECZONYM WŁAŚCICIELEM KTMA ULTRA SPORT:]

MASZYNA ŚMIGA, ŻE AŻ MIŁO

RAMA TOTAL RESPECT-AGRESYWNA GEOMETRIA, DOBRE WZMOCNIENIA NA SPOIWACH !!!

BIEGI CHODZĄ SUPER

TYLKO HAMULCE MAGURY LEKKO PRZYMULONE ALE DLATEGO, ŻE SĄ NOWE I JESZCZE SĄ ŚLISKIE:]

AMOREK NA RAZIE BEZ ZARZUTU ( PRZEJECHANE WCZORAJ 35 KM TAKŻE SZKODA BY BYŁO ABY PADŁ HIHI )

POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW KTMAA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam!

 

To i ja się pochwalę - od miesiąca mam KTM Life One (http://www.ktm-bikes.pl/trekking%20offroad%20c.html).

Czarny lśniący (tylko zaraz po umyciu) rower trekking off-road (nazewnictwo KTM).

Jednym słowem - 28 cali, amorek przedni, dosyć tani osprzęt, ale jestem baaaaaardzo zadowolony.

 

Zdążyłem już nawet dziurę w dętce zaliczyć i przy okazji wymienić oponkę z tyłu na Schwalbe Marathon Cross. Standardowe się do niczego nie nadawały...

 

A teraz szukam porządnych sakw i lampki na przód (coby oświetlała, a nie tylko świeciła).

 

Dla szukających nowego roweru - polecam przyjrzeć się ramom KTM - dla mnie istne cudo. Trójkątny przekrój, linki schowane pod spodem w zagłębieniu ramy. (Nie wiem, jak w rowerach MTB).

 

Pozdrówka z Poznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka

PRosił by o wyrażenie swoich opini o tym KTM ULTRA FLITE

Co myślicie o tym amortyzatorze? Wie ktoś jak wytrzymała jest rama? Czy te hamulce dobrze się sprawują?

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi :(

 

No ja mam hamulce Magura Julie w hardBonie i powiem wprost - mocne są..

Nawet pow. 60 kmph się nie poddają i tylko słychać furkot z otworów wentylacyjnych ;)

Mam problem z lekkim przycieraniem z przodu - ale to bardziej problem mojej piasty niż hamulców...

 

Co do reszty - osprzęt może i bez rewelacji - ale za to ta rama :()))

A reszte dupereli i tak możesz sobie później stopniowo wymienić jak się będą zużywać...

 

Kupowac, nie grymasić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

juz dawno mni8e tu nie bylo-dla niewtajemniczonych mam od 3 tyg ktma ultra sport-czy ktos z was czytal test tego modelu w przeglądzie rowerowym???

na maksa zjechali hamulce magura julie, ze bardzo ciezkie i musza sie docierac....no cóz jak sprawdzalem ważą one 800gr czyli normalnie w tej klasie sprzetu zwlaszcza ze przód ma 180mm, a mi dotarcie zajelo pare dni czyli no problem :D

za to amorek który mam axel platinium air okazalo sie, że waży prawie 2,5kg jestem w szoku i dziwie sie ktmowi, że do sprzętu który kosztuje katalogowo 4000zł ( ja na szczescie dalem o wiele mniej !!! ) wsadzają takie cegły......mimo, że rama super lekka z tym balastem rower ma 13,28kg co jest na maxa za dużo jak na ta klase-powinien ważyc max. 12,5kg-no cóz kupiony wiec nie zwróce al;e jednak troche sie zawiodlem..... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam serdecznie szanownych klubowiczów.

Pragnę się w tym miejscu pochwalić, że wystawiłem swojego KTM’a na maratonie w Poznaniu i po drobnych modyfikacjach (klocki Jagwire i oponki Maxis Ignitor) spisał się fantastycznie. Zawiódł czynnik ludzki, czyli jak nie trudno się domyślić JA. :) Ogólne wrażenia bardzo dobre, ale nie spodziewałem się, że jestem w tak strasznej formie. :) Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO patrz... przegapiłem maraton... :blink:

 

Chyba musze kupić jakiś organizer ... :|

 

No ale na Dziewiczą to już nie wypada nie pojechać... :D

 

za to amorek który mam axel platinium air okazalo sie, że waży prawie 2,5kg jestem w szoku i dziwie sie ktmowi, że do sprzętu który kosztuje katalogowo 4000zł ( ja na szczescie dalem o wiele mniej !!! ) wsadzają takie cegły......mimo, że rama super lekka z tym balastem rower ma 13,28kg co jest na maxa za dużo jak na ta klase-powinien ważyc max. 12,5kg-no cóz kupiony wiec nie zwróce al;e jednak troche sie zawiodlem..... :angry2:

 

Najdenoff - wybrałeś złą markę jak jestes taki lekko-maniak ;)

KTM nie robi lekkich rowerów - i do tego faktycznie w dobrych rowerach zdarzają się "smaczki" w stylu mostów "Zoom" czy inne buraki.

No ale... jak rower ma być robiony w Europie a nie dalekiej Azji - no to na czymś potem trzeba oszczędzać :(

 

Ale za to... Kiedy lecę moim rowerem to przynajmniej wiem, że kiedy spadnę, sprzęt będzie w komplecie i pojadę dalej :D (mam silny uraz psychiczny od pękających ram, sztyc i koron widelców)

 

:D Ostryjackie czołgi żondzom, normalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie:]

już mi przeszło i tak naprawde jestem dumny ze swego nygusa hihi

ale i tak przy okazji wymienie amorek na lżejszy, bo wkoncu to rower cross country a nie enduro także wmiare leciutki powinien być :] oby okazał się pancerny bo troszku waże a jezdzi sie sporo i dzwony zalicza - zwłaszcza zanim się przyzwyczai do pedałów :lol: spd hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też umkneło... ale Team Machine trochę mnie zaskoczył tą giętą dolną rurą... Ale ten karbonowy z bardzo subtelnym malowaniem... piękne !! Na dodatek wypuszczają 4 wersje fulla, nieco okrojoną, ale nadal fajną, zmienili trochę części i stop aluminium...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...