Skocz do zawartości

[wiek bikera]w wieku 12 lat zrobie wyskoiego bunny hopa na 13kg streetówce?


RAZZPRRpl

Rekomendowane odpowiedzi

spoko ja jak miałem full-a 25kg!!! to był z tych pierwszych (dziś miał by min.12 lat tan rower ale już on nie istnieje) robiłem bunny-hopa ale długo się uczyłem go zanim mi zaczął wychodzić nie było to wysoko jakieś 30-40cm (trzeba wziąć pod uwage ciężar roweru 25kg moją wage jakieś 40kg mój wiek miałem wtedy jakoś 13-14lat wiec burneiką nie byłem i nie jestem xD no i moją upartość do puki mi nie wyszedł to próbowałem dalej aż w końcu się udało) teraz mam Hexagona v3 (waga ok.12kg) i na nim robie powyżej 50cm.

 

Więc powiem tyle Próbować próbować próbować aż w końcu wyjdzie i tyle nic samo nie przychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cwajna na 9kg streetówce robisz na 40-60 i masz 14 lat ja robie jakieś 25cm na 13 kg streetówce i mam 12 lat niedawno jakiś miesiąc temu miałem 11lat. Wiec mysle że jak na mój młody wiek i niedużą siłę 25 cm jak na 13kg streetówce to jest wmiare dobry wynik. Jeszcze jedno pytanie czy mógłbym próbować już 180 na tym bunny hopie 25cm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cwajna na 9kg streetówce robisz na 40-60 i masz 14 lat ja robie jakieś 25cm na 13 kg streetówce i mam 12 lat niedawno jakiś miesiąc temu miałem 11lat. Wiec mysle że jak na mój młody wiek i niedużą siłę 25 cm jak na 13kg streetówce to jest wmiare dobry wynik. Jeszcze jedno pytanie czy mógłbym próbować już 180 na tym bunny hopie 25cm?

 

 

Nie wiem koledzy skąd bierzecie 9 kg streetówki wykonane chyba z alu..i odpowiedzi typu 40-60 są smieszne bo jest spora różnica między 40 a 60cm wszystko zależy od techniki Ja mając teraz 16 lat na streecie robiłem maksymalnie 60 cm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...