Skocz do zawartości

[rower] Unibike Evolution 06


Gość wlkp

Rekomendowane odpowiedzi

Absurd, coprawda MR napisał, że tym razem evo wypadł słabiej na tle konkurencji - choć i tak miał note 5 - ale wynikło to z absurdalnego założenia.

Testerą niespodobało się to, że mostek jest ujemny i gieta kiera. Zarzut absurdalny bo takie sprawy można w 3 min sobie ustawić jak kto chce.

 

Drugi zarzut tyczył sie amorka, ale XCM ponoć później łapią luzy, wiec ta zmiana może byc na lepsze w dłuższym okresie czasu.

 

A osprzet model 06 ma znacznie lepszy niż wtedy kiedy evo wygrał!

 

Jakim wiec cudem ma to byc rower gorszy?

Chyba tylko MR wie o co im chodziło :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już dostaje nie powiem czego :[ Liczę po cichu na wtorek , a nie mam gwary , że dojdzie na wtorek. Wy jesteście doświadczeni to może pomożecie.

Gość z Unik'a powiedział ze wysyłają w pon. to jest szansa , że do sklepu dojdzie na wtorek ? Jak oni to wysyłają ? Poczta , kurier itp.

 

Pozdrawiam i niemoge sie doczekac na pełny rozwój cyklozy <_<

 

orion50

Edytowane przez Orion50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chmmm....

mi wysyłali 2 razy:

 

1 raz - pomylili modele :) wysłali w poniedziałek doszedł na wtorek i po odbiór zgłaszałem sie we wtorka o 16 (albo minimalnie wcześniej) - nie odebrałem roweru i grzecznie poprosiłem o wymianę :)

2 raz - to co chciałem wysłali w piątek a w poniedziałek o godz 15:35 (nie zapomne tej godziny :) ) pan sprzedawca zadzwonił mi na komórkę że jest do odbioru. O 16:08 wracałem do domku na rowerku :twisted:

Edytowane przez Blizzard
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli we wtorek będzie. mam nadzieje , że nie pomylą bo tak ich mailami męczylem , że nie da rady :D

 

 

pozdro

 

Hej.

Sorry za offtop , ale pytanie za proste i chyba nie warto zakładac osobnego tematu.

Co znaczą oznaczenia ALUMINIUM 7005 , 6061 itp.

Co jest mocniejsze itd. ?

Proszę o odpowiedź.

 

poozdroo :)

 

Elo. Chłopaki mam problem. Przy kupnie roweru najprawdopodbniej będę mógł w gratisie jakiś gadżet wybrać.

Licznik czy rękawiczki ?? Mam dylemata , oba tegesy poczebne :)

 

pozdróweczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co znaczą oznaczenia ALUMINIUM 7005 , 6061 itp.

 

Co jest mocniejsze itd. ?

Przy kupnie roweru najprawdopodbniej będę mógł w gratisie jakiś gadżet wybrać.

Licznik czy rękawiczki ??

1 - stop ramy i jej ogólne właściwości po więcej szczegułów odsyłam tu

2 - ja bym brał licznik :mrgreen: ale wybór należy do ciebie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry licznik np. Sigma Sport to jakieś 70-80 złotych. Ale są też licznik za 10. :)

 

Nie masz racji na allegro sigme bc906 (2006r) kupi za niecałe 50zł. bc506 jest jeszcze tańszy - około 40zl

(oczywiście mowa o nowych)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff. Nie mogę juz czekać dłużej :angry: ile można ?? Jak jutro nie bedzie cykla to nie wiem co zrobię :mrgreen:

 

orion50

 

licznik jednak biore :) za tydzien dokupię rekawiczki ;]

 

Kurcze. Dowiedziałem sie ze jest zakaz jeżdzenia dla samochodów ciężarowych i rower może nie dojść do jutra ;(

 

pzdr :)(((((((((((((((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Do tej pory byłem biernym użytkownikiem forum. Szukałem roweru do 1300zł i wybrałem Evo 06 :D . Po 9 latach jazdy na rowerku z Marko lekki szok :surprised:. Rowerek dotarł do mnie z innymi sterami: FSA ZS-3 (a nie FSA ZS-4) oraz innymi obręczami: VUELTA VIPER (a nie RODI AIRILNE 1). Czy to dobrze czy źle, nie wiem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co mogę powiedzieć ?? Powiem tyle. Właśnie wróciłem ze sklepu na rowerku. Przejechane jakieś 5km. I co mogę powiedzieć ? Wielu z was dopatrzało się usterek w montażu itp. może mój sklep jest dobry , ale nic nie znalazłem co mogło by mnie niepokoić. Rower jest śliczny. 21' cali. Jedyna rysa na diamencie jest taka , że się brudzi i opony się brudzą :). Jestem zachwycony. Jutro śmigam z kumplem. Dziś jeszcze chyba wychodze. Pan ze sklepu dorzucił licznik SIGMA 800. Później zamontuje. Muszę dokupić rękawiczki bo się ręce ześlizguja czasem. Waże około stówy , a amor działa wypaśnie. Podczas jazdy normalnej nic nie buja. Rowerek leciutki. Przerzutki śmigają. Podczas jazdy próbnej myślałem , że bedzie OTB hamulcę tak łapią. ZACHWYT. Będe test poszerzał i dzielił się informacjami wraz z dalszą eksploatacją bike'a.

 

POLECAM

orion50

 

PS. Wszystkie części takie same jak podaje producent. Mam ALIVIO czarne. Super pasują.

Edytowane przez Orion50
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower jak najbardziej godny polecenia! mam go od miesiaca przelecialem na nim ponad 400km wyłącznie po lesie po niełatwym terenie ;) i wszystko gra.

 

mam 183cm rame 19. ale dostalem go z amorem RST omega sl z poczatku byl twardy dosc ale teraz jakby zmiękł (albo mi sie zdaje) i dzila db, spokojnie wytrzymuje polmetrowe uskoki i niedobija.

 

mial moze juz ktos doczynienia z tym amortyzatorem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Wszystkie części takie same jak podaje producent. Mam ALIVIO czarne. Super pasują.

Też mam Alivio czarne ;) Hmm dziś montowałem ten takiu "stelarz" na bidon ;) I kurde okazało się że są źle ustawione dziury w ramie, po przykręceniu "stelarz" ;) jest jakby przechylony w lewą strone. Wniosek: śruby w ramie nie są idealnie na środku ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może u Ciebie :) u mnie chyba okej :P Teraz rowerek czeka w sklepie i czeka na nową korbe :) bo niebyła dokrecona i reklamacja do unika poszła bo sie ujekopała podczas jazdy :mrgreen: ale to nie przycmiło tego ze rower WYPAS. jak bedzie na chodzie zerobie wycieczke 50 km i napisze jak sie sprawia ale po przejechaniu wczoraj 5km po lesie i zjezdzie z fajowej góry stwierdzam ze jest SUPER. nie kumam narzekania na amor., mi sie podoba i wystarcza :P mimo tego ze waze duuuzo to niedobija :]

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...