Skocz do zawartości

[ wieża muzyczna ] wasze sprzęty Hi-Fi


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

Są jak nowe, z reszta wystawiłem na allegro z fotkami. Jak patrze jakie poobijane wynalazki ludzie próbują wcisnąć za tą stówkę lub dwie mniej to stwierdzam że aż tak mi się nie spieszy ale przynajmniej sprzedam je godnie. Pamiętam jak polowałem na 602 s3, chyba ze 3 miesiące czekałem aż trafiły się niezniszczone.

Masakra co ludzie z kolumnami robią, powgniatane kopułki to norma, połamane osłony kurzowe na średnio-niskotonowym, rozmoczone skrzynki od stawiania na nich kwiatków i jak się komuś woda przelała..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatki na kolumnach? W życiu, krzyczę na każdego kto się choć zbliży do moich kolumienek :verymad: No a jest o co dbać, kolumny, 30 letnie tonsile, z nowymi głośnikami i nową elektroniką (chociaż pudło się ostało jako pamiątka rodzinna), z kolei z grajka robi amplituner denona, w komplecie z kompaktem sony. Wrażenia słuchowe całkiem przyzwoite, jedyny minus to zagospodarowanie pokoju, przez co nie mogę uzyskać dobrego ułożenia dźwięku :icon_confused: W planach mam zakup gramofonu, tyle że na taki dobrej klasy, trzeba ciutke odłożyć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...