Skocz do zawartości

[licznik] tani, solidny licznik sigmy


luck

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Wiem, że istnieje wiele tematów o licznikach, lecz chciałbym zapytać o coś dobrego i solidnego w rozsądnej cenie. Wcześniej miałem licznik z lidla, wytrzymał dosyć długo lecz miałem mały upadek, kierownica się zakręciła i kabel się przerwał. W związku z tym, chcę kupić tym razem coś lepszego, a więc licznik sigmy. Chcę, żeby miał jednoczesne pokazywanie aktualnej prędkości oraz CAŁKOWITEGO dystansu przebytego przeze mnie, a także aby przy montażu dało się wpisać liczbę kilometrów (tak, jak dzieje się to przy wymianie baterii) przebytych (na tym najbardziej mi zależy). Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sigma 509 http://allegro.pl/li...2299114651.html

-sprawdzony licznik, posiadajacy najwazniejsze funkcje

 

Sigma 1009 http://allegro.pl/li...2300197429.html

-posiada to samo co 509 + srednia predkosc, calkowity czas jazdu/dzienny

 

Sigma 1609 http://allegro.pl/li...2295375553.html

-posiada to co 1009 + termometr i mozliwosci podlaczenia pod dwa rowery

 

Do wyboru, do koloru ;) tematow bylo mnostwo ;) Ceny nie podałes, dlatego podalem najbardziej popularne i sprawdzone liczniki ;) Każdy z tych będzie dobrym wyborem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy w tych licznikach jest od razu, przy montażu i pierwszym włączeniu możliwość wpisania kilometrów przejechanych na starym liczniku? Wiem, że w wielu licznikach jest taka możliwość przy wymianie baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wybiorę 1009. Cena jest przystępna, wiele bajerów nie jest mi potrzebnych a słyszałem o nim pochlebne opinie. Poczekam tylko na odpowiedź dotyczącą wpisania kilometrów. Pewnie jest taka opcja, ale strzeżonego pan Bóg strzeże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To utwierdziłeś mnie w przekonaniu. W środę zobaczę w lokalnym rowerowym, jak nie to zamówię coś z allegro. A jeszcze jedno pytanie, podczas jazdy można mieć na ekranie jednocześnie prędkość aktualną i całkowity przejechany dystans? Czy tylko dystans danego wyjazdu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapytam odnośnie sigmy 509. W nim również jest możliwość wpisania przebytych kilometrów przy montażu i pierwszym uruchomieniu bądź po wymianie baterii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To utwierdziłeś mnie w przekonaniu. W środę zobaczę w lokalnym rowerowym, jak nie to zamówię coś z allegro. A jeszcze jedno pytanie, podczas jazdy można mieć na ekranie jednocześnie prędkość aktualną i całkowity przejechany dystans? Czy tylko dystans danego wyjazdu?

 

Aktualna prędkość i dystans danego wyjazdu. Dystans calkowity nie jest wyświetlany w trakcie jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze zapytam odnośnie sigmy 509. W nim również jest możliwość wpisania przebytych kilometrów przy montażu i pierwszym uruchomieniu bądź po wymianie baterii?

 

Tak, można.

 

Dystans trzeba resetować czy sam się ustawia na 0 po określonym czasie postoju?

 

Trzeba zresetować manualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kolego, wychodzi na to, że każdy model Sigma jest wart zainteresowania. Te liczniki są solidne, a 1200-ka ma sporo funkcji i relatywnie niewiele kosztuje. Brać.

 

 

on jest podobny do 1609 a kosztuje mniej:) ma podobne funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...