Skocz do zawartości

[1000-1500] Cross/Trek?


Vader24

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, szczerze współczuję.

Masz niesamowitego pecha z tymi rowerami. Może los chce coś powiedzieć ?

Wiem ,że po 10.07 i wypłacie kupię kolejnego checker pig dokładnie ten sam model bo mi bardzo przypasował.

Już pytałem w sklepie jeszcze maja w moim rozmiarze.

A moim zdaniem nie ma czegoś takiego jak los, są tylko złodzieje i nieuważni kierowcy.

Ja i tka będę jeżdził tylko bardziej uważał i dbał.

 

\Ave

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze również współczuję. Sam mam obawy, jak kupię nowy to gdzie i jak go zostawie. Nonejma zostawiałem na cały tydzień obok bloku i nikt się nie połaszczył :icon_confused: a nie lubię używać co chwila zapięcia.

 

Co do mojego pytania to chyba polecany wyżej unibike 28" będzie świat i ludzie w budżecie do 1,5kz a 29" to chyba bardziej mtb i wyżej niż budżet. Jak się mylę to proszę poprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nowy checker pig kupiony dokładnie taki sam.

ukradli z zapięcia spod bloku .

Mój błąd,że zostawiłem i miałem za słabe zapiecie, cżłowiek uczy się na własnych błedach.

kupiłem mocniejsze zapiecie i bede bardziej uważał tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Nowy checker pig kupiony dokładnie taki sam.

ukradli z zapięcia spod bloku .

Mój błąd,że zostawiłem i miałem za słabe zapiecie, cżłowiek uczy się na własnych błedach.

kupiłem mocniejsze zapiecie i bede bardziej uważał tyle.

 

Witam, szukałem informacji o tym rowerku cheker pig sogo i natrafiłem na forum. Ponieważ informacja o tej marce jest dosyć skąpa a rowerków tej marki jak na lekarstwo, pozwole sobie zapytać:

Jesteś szcżeśliwym posiadaczem od pewnego czasu więć możesz coś o nim powiedzieć.

Poza ogólnymi wrażeniami podpowiedz mi czy mając od ziemi do czóbka głowy 170 zmieszczę się na ramie 19" taka jest najmniejsza. Jaka jest faktyczna wysokość przekroku tej ramy (od ziemi do rury górnej) mniej więcej na wysokości suportu? Czy jest mozliwość zamontowania bagaznika.

Z czego zrobiona jest rama? Jak na crossa to spora waga.

 

Z góry dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 168 cm wzrostu i powiem Ci, że ramy 19'' są za duże na osoby o takim wzroście. Sam kupiłem Authora Classic 16''. Na 17'' pewnie też jeździłoby się w miarę przyjemnie. Classic jest leciutki. Można było wydłużyć gwarancję na ramę do 5 lat za darmo (nie wiem, czy jeszcze można). Można zamontować bagażnik. Przerzutki szału nie robią, ale ogólne wrażenie mam bardzo pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 168 cm wzrostu i powiem Ci, że ramy 19'' są za duże na osoby o takim wzroście. Sam kupiłem Authora Classic 16''. Na 17'' pewnie też jeździłoby się w miarę przyjemnie. Classic jest leciutki. Można było wydłużyć gwarancję na ramę do 5 lat za darmo (nie wiem, czy jeszcze można). Można zamontować bagażnik. Przerzutki szału nie robią, ale ogólne wrażenie mam bardzo pozytywne.

 

To rzeczywiście jeździsz na małej ramie, te 2cm różnicy nie czynią, ale to jest raczej rozmiar pod rowery o charakterystyce górskiej. Ja jeżdże góralem Gary Fisher piranha 2008 o rozmiarze 17,5" i jest dobrze pomimo, że ramy z 2008 charakteryzuja się tym, że są dłuższe od standardowym (Genezis). Co ja poradzę, że mi ta "świnia w szachownicę" wpadła w oko ale masz rację, żeby chociaż 18,5 cala. Ten rowerek wydaje się dość wysoki i stosunkowo krótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem 18'' (to chyba najmniejszy rozmiar Meridy) i moim zdaniem łatwo sobie obić klejnoty. Wolałem mniejszy. Niestety w moim mieście nie udało mi się przymierzyć do 17'' ramy (jeśli dobrze pamiętam). Brałem pod uwagę jeszcze Kellys Saphix, ale był droższy i to głównie zadecydowało na korzyść Authora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...