Skocz do zawartości

[rama] Tania rama full do 29er


Tw2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam taniej w pełni amortyzowanej ramy do mojego 29er. Czym się kieruje, to przede wszystkim cena, musi być jaknajtańsza, kolejna rzecz główka pod amortyzator przedni tapered. Jeszcze raz tania, tania i jeszcze raz tania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem Jeszcze przypomnieć, że amortyzator o skoku 100mm

 

nie wiem, czy wiesz, ale tani full to czesto wielkie rozczarowanie/problemy, a tania rama full 29er to okolice 4tys - najtansze, co przychodzi mi na mysl, to salsa spearfish

 

Ładna rama, ale mimo wszystko droga, ale tak masz racje jest to tani segment oferujący dobrą ramę. Powiedz mi jeszcze, czy dostanę ją w polsce. Kto jest dysrybotrem na polske?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najtańsza jest rama Voodoo Canzo za 3 tysiące sprowadzana przez p. Michała Wandora z krakowskiego TWR, dostępna także przez gravityshop.eu. Poczytasz o niej na portalach amerykańskich.

 

 

Spearfish można ściągnąć z Niemiec, z Hibike.com, gdzie stoi 1054 Euro.

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spearfish do ogarnięcia z UK za ~900 funi(jeśli przelicznik ma sens w porównaniu do 1054euro), oczywiście mowa o wersji pod standardową tylną oś(zielona dostępna "od zaraz", pomarańczowa teoretycznie za 3 tygodnie), ta pod Maxle ~1050...sam się nad nią poważnie zastanawiam, w zasadzie to już jestem na 99% zdecydowany, muszę tylko znaleźć odpowiedni moment na zakup żeby nie popaść w tarapaty u kazafazowej ;)

Voodoo Canzo jakieś na allegro siedzi ale w mikrym rozmiarze...

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...