Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie soboty bo widze ze tu zamęt macie i ludzie sa nie tylko z katowic na sobote wiec propnuje alternatywne rozwiązanie czyli ci co sa z chorzowa rudy i tych okolic niech spotkaja sie pod zyrafa a pozniej razem pojada do tych katowic zeby nie robili zbednych km i tam zbiora sie z reszta ekipy. Tylko ustalcie sobie godziny ja niestety nie moge chodz bardzo bym chciał bo czeka mnie praca ale zapraszam tych którzy maja czas w niedziele podajcie jeszcze godziny ktore odpowiadaja w niedziele pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ubiegłeś mnie bo właśnie miałem to pisać :)

 

Właśnie rozmawiałem z Devilkiem i ustaliliśmy, że Devilek zabierze ludzi którzy wolą spotkać się pod Żyrafą i dojedzie do Ligoty gdzie będzie punkt wypadowy, który ustalamy w knajpce studenckiej pod parasolami tuż przy drodze do lasu (info dla ekipy która wracała 2 tygodnie temu ze Stargania, to jest to miejsce gdzie się rozjeżdżaliśmy). Spotykamy się w Ligocie o 14, więc pod Żyrafą trzeba by być wcześniej, myślę że ok 13:30. Jakby co, to większość ma telefony wiec gdyby ktoś miał poślizg to niech dzwoni - poczekamy :)

 

Jak to widzicie?

 

 

Odnośnie niedzieli, mogę być pod Żyrafą ok 16. Jednak przed chwilą oglądałem pogodę i zapowiadali deszcz... mam nadzieje że się mylili

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ubiegłeś mnie bo właśnie miałem to pisać :)

 

Właśnie rozmawiałem z Devilkiem i ustaliliśmy, że Devilek zabierze ludzi którzy wolą spotkać się pod Żyrafą i dojedzie do Ligoty gdzie będzie punkt wypadowy, który ustalamy w knajpce studenckiej pod parasolami tuż przy drodze do lasu (info dla ekipy która wracała 2 tygodnie temu ze Stargania, to jest to miejsce gdzie się rozjeżdżaliśmy). Spotykamy się w Ligocie o 14, więc pod Żyrafą trzeba by być wcześniej, myślę że ok 13:30. Jakby co, to większość ma telefony wiec gdyby ktoś miał poślizg to niech dzwoni - poczekamy :)

 

Jak to widzicie?

 

 

Odnośnie niedzieli, mogę być pod Żyrafą ok 16. Jednak przed chwilą oglądałem pogodę i zapowiadali deszcz... mam nadzieje że się mylili

Grzogodz napisał ze moze o 14 i raczej wolałbym by to grzegorz poprowadził to z racji tego ze zna trase i mysle tak bedzie najrosadniej

 

Znacie te przysłowie gdzie kucharek 6 tam nie ma co jesc tak chciałbym by tu sie tak nie działo jak organizuje cos ktos to jedna osoba a reszta daje propozycje co i jak bo jak kazdy bedzie kombinował to bedzie jak w przysłowiu ktore napisałem.Znajac grzegorza wiem ze wszystko poskłada do kupy jak komus cos nie pasuje pisac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpion poczytaj uważnie wpisy, a potem pisz. Grzegorz napisał, że pasuje mu o 14 w i aby się spikąć na Zadolu, więc gdzie Ty widzisz problem (??), skoro jesteśmy finalnie umówieni w Ligocie. To że Grzegorz prowadzi wycieczkę również.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skorpion poczytaj uważnie wpisy, a potem pisz. Grzegorz napisał, że pasuje mu o 14 w i aby się spikąć na Zadolu, więc gdzie Ty widzisz problem (??), skoro jesteśmy finalnie umówieni w Ligocie. To że Grzegorz prowadzi wycieczkę również.

spoko teraz doczytałem :) to no juz macie godzine jak co dograna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pasuje, z tego co mi wiadomo to wstępnie jadą: najpierw Panie :) Gosia i Weronika, Grzegorz, Irek (Irek34), Wojtek (severian), Marcin (DEVILEK) i ja :P całkie możliwe że dołączy Irek (softnet) i jeden mój kumpel. Jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. Czekamy na kolejnych chętnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, jesli masz po drodze, to ok. Dla mnie to by problemem nie bylo, aby tam podjechac i chetnych zgarnac. Co nie zmienia faktu, ze jesli lecicie z batorego, to chyba takze z Wami sie przejade. Samemu mi sie nie chce, a i do planu pare km dojdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz, jesli masz po drodze, to ok. Dla mnie to by problemem nie bylo, aby tam podjechac i chetnych zgarnac. Co nie zmienia faktu, ze jesli lecicie z batorego, to chyba takze z Wami sie przejade. Samemu mi sie nie chce, a i do planu pare km dojdzie.

 

czy jade przez Kochłowice czy Batory dla mnie to bez roznicy a ze Swion do dworca w Batorym rzut beretem ze tak powiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Z uwagi na brak czasu na sledzenie forum i przegladanie go tylko w drodze do/z pracy bardzo bym prosil o streszczenie planow na weekend. Moze byc na pw/gg. Bede wdzieczny.

Oczywiscie jestem chetny na wypad. Wiec na mnie.mozecie liczyc o na dokumentacke fotograficzna takze:).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w piękny i deszczowy koniec, a zarazem początek tygodnia ;) Mam nadzieję , że jutro pogoda nie pokrzyżuje nam planów i zaplanowany wypad do Chudowa odbędzie się zgodnie z planem, który wygląda następująco.

  • Osoby jadące z Chorzowa i okolic spotykają się w Chorzowie Batorym przy dworcu PKP o godz. 13:00 i ok. 13:15 wyjeżdżają w kierunku Zadola. W Chorzowie (zgodnie z zapowiedzia) będzie czekał Grzegorz i DEVILEK (w ramach extra nabijania km :P)
  • Reszta spotyka się o godz. 13:45 w knajpce na Zadolu (nie pamiętam jej nazwy, ale są tam parasole i tam będziemy czekali), knajpka jest nieopodal akademików, tuż za przystankiem autobusowym przed wjazdem do lasu (ekipa jadąca z Chorzowa pewnikiem już będzie czekała ;)
  • Omawiamy sprawy organizacyjne i o 14:00 wyruszamy w kierunku Chudowa

Lista osób, które potwierdziły obecność: Gosia (garadiel) i Werka (Harry81), Grzegorz (grzegorzkm), Irek (Irek34), Wojtek (wojtek), Marcin (Lapec), Jacek (Pasztet), Marcin (DEVILEK) i ja. Jak wspominałem całkiem możliwe, że zabiorą się z nami Irek (softnet) i mój kumpel spoza forum. Oczywiście lista osób jest otwarta - zapraszamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...