Skocz do zawartości

[Chorzów bytom katowice swiętochłowice siemianowice ruda sląsk]


skorpion

Rekomendowane odpowiedzi

Widze tym razem kazdy mnie olał ok rozumiem ze juz nie należe do ekipy spoko było fajnie co fajne szybko mija. Mam nadzieje że ktos zbierze to wszystko do kupy co ja zaczołem pozdrawiam Marcin

Toś strzelił jak łysy grzywą o kant kuli :D Pisałeś, że sobota Ci nie pasuje, tylko niedziela, więc co? wszyscy mamy siedzieć w domu? Przecież taka była idea całej akcji, żeby ludzie ze sobą jeździli (nie każdy zawsze może - to normalne). Poza tym, przecież część ekipy jedzie w niedzielę, jaki problem abyś jechał z nimi? Więc nie fanzol ino wstawiaj posta i ustawiaj się na niedzielę z Pasztetem i Devilkiem na Przeczyce. A jak uda Ci się wcześniej wrócić to ciśnij dzisiaj z Nami.

 

i jeszcze jedno - daruj se te opisy na gg, bo mnie krew zalewa jak widzę takie podejście. My jedziemy bez Ciebie, dlatego że Ty nie możesz i tyle... qurde, no szlag mnie trafi!! ;)

Marcin to tak a'propos sytuacji http://demotywatory.pl/3810650/Przyjazn-nie-polega-na-tym-by-byc-nierozlacznym

 

A walnąc cie skorpion za takie glupie gadanie ?? Kto cie olał ? Co z tobą chlopie ?

walniemy go razem, bo on duży jest :P

 

Dobra, to wedlug narady :P Kto z okolic Chorzowa, to na PW, do poludnia walic, pojedziemy razem do punktu zbiorki, ktory znajduje sie jutro pod sklepem Lidl na osiedlu Paderewskiego ( naprzeciwko Castoramy, czy tam moze Praktiker jest ? )

 

Zbiorka o godzinie 16 Panie i Panowie.

 

Pozdrawiam.

Ptraktiker. Do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź sie Skorpion w garść i nie panikuj , ja pracuje w sobote i niedziele od 14 do 22 i tez nie moge jechać a bardzo bym chciał tym bardziej ze pogoda dopisuje , wiec nie płacz bo moze za tydzień pojezdzimy i weź ten opis z gg zmien .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za reakcje wasze i sorki za wczoraj mam ostatnio odpały niezłe spowodowane stresem.Ale i też dobrze wiedziec ze sa ludzie przychilni temu i ze tworzymy jednak ta ekipe.Mam nadzieje ze wezmiecie poprawke na ten poprzedni moj post i powiedzmy ze go nie było.Przy okazji przekonałem sie ze słowa pewnej osoby nie sa prawdziwe pozdrawiam Marcin.

 

Ps Pasztet niestety rano nie dam rady jedynie od godz 15 w niedziele bede wolny wiec jeżeli ktos chce taki mały wypadzik i mały dystant pyknac napiszcie zapraszam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak już lepiej :) a następnym razem jak zrobisz taką akcję, to każdemu po kuflu zimnego stawiasz (lub wg. upodobań) z ekipy (która dzisiaj powiększyła o 2 osoby - Patrycję i Wojtka). Tak, że głowa do góry, albo szykuj kasiorę na napoje :P

 

Korzystając z okazji, chciałem podziękować za dzisiejszy wypad Gosi, Pati, Marcinowi i Wojtkowi (ja i Gosia mamy po 40 km, ale Wy na pewno więcej). Było super! Do zobaczenia jak najszybciej na trasie w jak największym składzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to się nie martw... wiesz jak jest, jedziemy tempem najwolniejszego - miło ma być, a nie ściganie na czas (już to gdzieś słyszałem :))

damy rade a ja mam nadzieje ze problemy zdrowotne szybko znikna bo mam ochote na wypad na dolomity na suchej górze ok bytomia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jak ma ktos ochote j na wypad taki narawde rekraacyjnym tempem w godzinach popołudniowych w niedziele 27 maja to piszcie na gg zbiórka pod zyrafa. Do godziny 12 czekam na zgłoszenia z propozycjami godzin pozniej wstawiam jak zwykle godzine i info pozdrawiam Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś bliższe informacje odnośnie dzisiejszego wypadu ?,może jakieś fotki ? :).Z uwagą czytam ten temat i również chętnie bym się przyłączył,ale niestety drugi weekend z rzędu pracowałem.W najbiższą sobotę mam wolne i na pewno się z Wami wybiorę o ile będziecie organizować jakiś wypadzik.Macie w planach jakąś konkretną wycieczkę ?,mam na myśli Kraków,Góra Św Anny lub coś w tym stylu ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jakieś bliższe informacje odnośnie dzisiejszego wypadu ?,może jakieś fotki ? :).Z uwagą czytam ten temat i również chętnie bym się przyłączył,ale niestety drugi weekend z rzędu pracowałem.W najbiższą sobotę mam wolne i na pewno się z Wami wybiorę o ile będziecie organizować jakiś wypadzik.Macie w planach jakąś konkretną wycieczkę ?,mam na myśli Kraków,Góra Św Anny lub coś w tym stylu ?.

Niestety nie ma fotek przeswietliły sie hehe nie no zapomniałem zrobic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze szkoda, że mam rower rozwalony bo przejechałbym sie z wami :/

 

Co Ci się w rowerku rozsypało ?,może jest tu jakiś mężczyzna który mógłby Ci poskładać rower do kupy ? :)

Tak na marginesie to zmień sobie w profilu płeć ;),z tego co się orientuje to jesteś raczej facetem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nadchodzący weekend (02-03.06) jestem do dyspozycji... i już sienie mogę doczekać :) Pomyślałem, że czas najwyższy na jakąś dłuższą trasę - pierwsza myśl to Pszczyna. Czekam na Wasze opinie i ewentualne propozycje. Wiadomo, że trasa nie jest z cyklu - krótko i z górki, ale w ekipie zawsze raźniej i wierzę że damy radę, co do poniektórych nie mma najmniejszych wątpliwości ;) Szczegóły do ustalenia, mamy na to cały tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...