Skocz do zawartości

[Wybranie roweru] Który lepszy?


MaraR

Który rower będzie lepszy?  

4 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Który rower b?dzie lepszy?

    • Hexagon v6
      2
    • Black Edition
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, piscie pod spodem który rower według Was jest lepszy.

 

http://www.picshot.pl/public/view/full/32363 - Ten

http://www.forumrowerowe.org/uploads/garage_images/image_url-133643-1284051764.png - Czy ten?

 

Jak dajecie odp, to napiscie konkretnie z uzasadnieniem który lepszy.

 

P.S przy okazji piszcie z którego roku jest hexagon v6 i black edition

 

Dzięki!

 

Dla moderatora: Jeśli temat w złym dziale, przenieś jak możęsz do nowego - Jestem nowy na forum i szybko sie nie ucze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jest lepszy, inaczej hexagon V6 tylko w takiej innej wersji posiada lepsze hamulce Tektro Aquila mechaniczne dosyć efektywne, drugi to jak się niemylę hex z 2010r jak dla mnie nie warty patrzenia, jak wybierać to ten pierwszy, wygodny i amor XCT v4 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jest lepszy, inaczej hexagon V6 tylko w takiej innej wersji posiada lepsze hamulce Tektro Aquila mechaniczne dosyć efektywne, drugi to jak się niemylę hex z 2010r jak dla mnie nie warty patrzenia, jak wybierać to ten pierwszy, wygodny i amor XCT v4 :D

Widać że słabo znasz się na rowerach, ten hexagon v6 ma amor XCT v2 a ten black edition ma XCT v3. A v4 kolego wyszło i to nie tak dawno. Dzięki za nabicie bezsensownego posta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezu, i tu i tu masz XCT, jakieś mechaniczne tarcze, Acerę z tyłu i tanią korbę. Tyle odczytałem z tych "zdjęć robionych z bliska". Tak trudno znaleźć jakąś specyfikację w necie?

Jeśli musisz się ograniczać do tych dwóch, weź po prostu ten, który Ci się bardziej podoba.

 

Co za różnica czy to XCT v1, 2, 3 czy 4? To tak samo beznadziejne widelce. Ledwo co pracują, coś tam się ugną dopiero, gdy się przyłożysz, a dodatkowo szybko łapią luzy. I cyferka przy nazwie niczego tu nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenthin w 100% popieram jego wypowiedź za taką cene to nie patrz na co i jak dokładnie bo z czasem będziesz i tak musiał coś wymienić, nawet nie podałeś specyfikacji i jeszcze mówisz że się nie znam i to na rowerze który mam aktualnie u siebie. Nie lepiej już wziaść który ci się bardziej podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...