Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Stumpjumper FSR comp, rozmiar M, fabryczny osprzęt oprócz siodła slr flow, kierownicy renthal fatbar lite carbon, sztycy cb kronolog i kół roval control sl obutych w ardenty 2,25

 

gQzDt4.jpg

QE3ctT.jpg

 

Po 2 latach na epicu wrażenia jak po przesiadce na latający dywan. Na początku planowałem canyona spectrala, ale przekrok 80cm w rozmiarze M to w moim przypadku byłaby bolesna pomyłka.

 

pozdrawiam

karmi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia z wakacji w Zakopane, gdzie wybrałem się na Słowację na trasy pod wyciągiem Sun Bachledowa.
Na chwile obecna rower ma inny mostek, 90 mm. i o mniejszym spadzie, korbę Sram z karbonu i pedały XTR ale to mniejsze detale.

 

WP_0001892600x800_zps7a69b0bc.jpg

WP_0001922600x800_zpsa477c3eb.jpg

WP_000191600x800_zps5ca268eb.jpg

Edytowane przez jobba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jahoo84 Jestem zadowolony, opony kupione w czerwcu, ani jednej kapy. Wczoraj jechały czerwonym z Klimczoka na Salmopol i zielonym/czerwonym ze Skrzycznego do Buczkowic. Jak dla mnie stosunek waga/wytrzymałość na naprawdę niezłym poziomie.

Edytowane przez karmi7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powitać jak wrażenia z jazdy na podium??

Ten model jest na mojej liście na nowy rower. Głównie chdzi mi o to jak się sprawuje w ciasnych ścieżkach.

Rower bardzo fajny, lubię go. Ale tak naprawdę jest to rower jak każdy inny z tej polki. Porównywając sztywniaki, tak naprawdę jest mało różnic, jedynie rama a reszta to osprzęt. Nie zrozum mnie zje, bo rama to najważniejsza cześć roweru, ale po prostu bierz ten rower w którym geometria ramy odpowiada dla ciebie. Geometria Mondrakera jest bardzo ciekawa, i mi pasuje, jedynie ogon mógł by być o 5 mm. krótszy albo wiecej. A co do ciasnych zakrętów/ścieżek to moim zdaniem twoja technika ma więcej do powiedzenia niż sam rower. Ale rower ładnie trzyma tor jazdy, łatwo go złożyć/położyć w zakrętach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

worze

 

W worze to ja mam plemniki, ale są rózne gusta :)

Mam nadzieje ze mnie nie pobijecie jak umieszcze tu link do swojego projektu 29er

Bedzie można tam na bieżąco śledzić postępy w projekcie :)

https://www.facebook.com/pages/Ellsworth-29er-by-Olgi/1484764935134095?ref=aymt_homepage_panel

Edytowane przez BajkowiecxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

  W załączeniu mój nowy rowerek  Superfly 8 2015 z drobnymi zmianami:

 

Mech. Korbowy XT                 
Manetki XT                                 
Przerzutka przednia XT            
Hamulce XT                            
Kaseta XT                            
Łańcuch XT  

 

65735118146650110172.jpg

 

58758775214370398328.jpg

Edytowane przez artursan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@karmi7

Co ty wozisz przytroczone pod górną rurą?

Wygląda jak zapasowy rowerzysta, jak koleś w grubej kurtce ...z patykiem do rzucania psu.

 

To taki miniaturowy serwisant przwiązany za głowę do górnej rury. Smaruje damper brunoksem i przekazuje informację w czasie rzeczywistym czy sag jest prawidłowo ustawiony. Do tego macha wajchą CTD, ale tylko jak mu ciepło, dla tego założyłem mu taką kurtkę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie ostatnie już podrygi w tym roku.  Nie bardzo mię się już kce wystawiać tyłek na wiatr, czas zacząc moczenie* w basenie.

 

 

 

Twardziel jesteś, że myślisz o odstawieniu do kąta takiego przystojnego chłopca :wub:

Jakbym nie mógł na nim jeździć (bez skojarzeń), to bym postawił przy łóżku.

 

Edytowane przez artoor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...