Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, posikacie się jak nie wstawicie tych swoich maszyn dziś/jutro/pojutrze w NORMALNYCH warunkach?! Trzeba się pochwalić podłogą, parapetem i innymi sprzętami domowego użytku.

Dla mnie, żal.

 

Chłopaku, to nie patrz na panele i tapetę tylko na rower. Ktoś zrobił zdjęcie i jest ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się podpisuję pod tym "świetna fota"  - klimatyczna. Aczkolwiek wiedziony nadludzką ciekawością zachęcam do zamieszczenia foty więcej zdradzającej samego Codeina (btw - pierwszy na Polskiej ziemi ??) ;)

Edytowane przez ArtD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam uwagę, iż - cytuję - 

"Kodeina wywołuje uzależnienie zarówno psychiczne, jak i fizyczne. Uzależnienie psychiczne rozwija się bardzo szybko, najczęściej w przeciągu kilku lub kilkunastu dni w związku z chęcią przeżywaniu stanu, jaki daje (...)"

(źr. Wikipedia)

 

Więc chroniąc Was tutaj - bracia i siostry - w małych dawkach mogę zapodać coś niecoś :D

 

DSC_7178_29er%252C+Codeine%252C+On-One%2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególik (a nawet ze dwa szczególiki)

 

DSC_7166_29er%252C+Codeine%252C+On-One%2

 

 

 

A jeździ ten Codeine jak ...

Za wcześnie Panie, za wcześnie.... Raptem tydzień go ujeżdżam, ucząc się przy okazyji rzemiosła prowadzenia takiego bydlaka.

 

Jak na razie mogę rzec, że zaskakująco się dobrze na min podjeżdża, nic nie buja. Na zjazdach stabilnie, że aż się zdziwiłem, choć może być jeszcze lepsiej jak się wymieni te Ardenty na HD. W zakręty wchodzi znacząco ciaśniej niż Inbred a na pewno nie wykorzystuję jeszcze wszystkich jego możliwości. Może być to rezultat mostu 35 mm (vs 60 mm w Inbredzie). Pozycja jednak inna, inaczej się pedałuje, ogólnie jest krótki - więc czuję mięśnie, których nie wykorzystywałem na Inbredzie. Ale dzięki temu pewnie taki zwinny jest....

 

Napęd jest wynikiem mojego eksperymentu (11-40 x 30T) i wymaga dopracowania pod względem przełożeń na najszybszych biegach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciejas - jestem wstępnie usatysfakcjonowany ;) Ale nie wahaj się zamieszczać kolejnych szczególików :) A tak w komentarzu do zdjęcia, to na "fabrycznych" fotach, w białym kolorze ramy, spawy wyglądają mniej "wyraziście"  niż w twoim niebieskim egzemplarzu  :) Czy może to tylko zdjęcie i na żywo jest inaczej??

Edytowane przez ArtD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...