Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Przyznam, że dość wybiórczo czytam forum. To skąd ten hate? ;)

Główny zarzut, to krótka rama, choć sam nie mam porównania i mi się Twój rower podoba (podobały się bardziej z czarnym amorem)

 

Tak w ogóle, to się zbytnio nie przejmuj - taki to po prostu koloryt tego Forum.

 

 

Oj, przepraszam. Myślałem, że odpisuję autorowi zdjęcia.

Edytowane przez Sotnikov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie czarny amor dał by dużo, ale w zestawie dali niebieski :). Jakość lakieru na manitou (przynajmniej na tym który ja posiadam)  pozostawia wiele do życzenia (lakier zdziera się praktycznie przy każdym kontakcie z czymkolwiek...), wiec pewnie któregoś pięknego sezonu i tak będę musiał oddać go do malowania - wtedy postawie na czarny.

Co do minusów za Cuba i niebieski to zakładam, że reszta to same plusy :).

A hate do Cuba jest mało uzasadniony ma on dokładnie takie same proporcje długości podsiodłówki do poziomej długości górnej rury jak większość rowerów europejskich producentów - zawyżają wartości rozmiaru podane w calach, ot cały problem. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustaw tą kierownicę normalnie bo wątpię że w tej pozycji jest ci wygodnie

 

Kierownica dość czoperowato ustawiona, przejrzyj parę stron wcześniej i wyciągnij wnioski. 

 

Przy tak wysokiej kierownicy mostek z takim kątem to konieczność?

 

kiera jest normalnie ustawiona tyle ze zdjecie jest pod kątem dlatego moze tak wyglada

niestety standardowo byl taki mostek i kierownica (strasznie dzwina sprawa), kierownica bedzie pierwsza rzecza ktorą wymienie, na prosta

siodlo trochę mi sie zsunęło :D za słabo dokręcone, to byla moja pierwsza przejazdzka

 

 

ile za to cudo zapłaciłeś ?

 

 1,5k

miałem zamiar kupic lazaro integral albo kands maestro, które są dosyć popularne na tym forum

no ale trafiła mi się okazja i kupiłem tego limbera

wczesniej mialem duzy dylemat czy kupic mtb czy crosa, bo lubie czasami w jechac w las i nie mowie tu o ubitych lesnych drogach

29er byl dla mnie zlotym srodkiem, a nie chcialem duzo kasy wydawac bo powiedzmy ze jestem weekendowym rowerzysta to padlo na limbera

tylko trzeba kierownice wymienić...

jak na 1.500zl uwazam ze to byl bardzo dobry zakup, bo jak rozgladalem sie po sklepach rower z podobnym osprzetem kosztowal 2tys ~ 2.200 zl

Edytowane przez mojzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...