Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

a ja uważam, że ten mondraker jobby to najładniejszy sprzęt jaki widziałem... gdybym miał tylko troszkę więcej funduszy ....

 

 

A ja uważam że przepaskudny! i gdybym miał tylko więcej funduszy... to za cholerę bym nie kupił czegoś takiego, tylko po to żeby się za mną na ulicy oglądali.

 

Nie to ładne co ładne lecz co się komu podoba. I bardzo dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój osiołek wreszcie w terenie

2014 04 12 525

 

A ja uważam że przepaskudny!

więc zamiast gadać zaprezentuj co masz w swoim garażu Misiu Czekoladowy i niech nam szczęki opadną

 

 

Dziś mój TREK stał się 29erem

Cross nigdy nie będzie 29-erem,to nie jest ta geometria ram ale liczą się dobre chęci i miły początek na coś więcej

Hiszpanie rządzą!!

Stigzak fota wymiata pomimo obróbki !

Edytowane przez venom2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zachęcony pozytywnym odbiorem przesyłam jeszcze jedno zdjęcie. Więcej na razie nie wstawiam bo mnie jeszcze zlinczujecie :icon_cool:

 

2untvmo.jpg

 

mi ta fota nie podchodzi, tło jest zbyt ciężkie, zbyt dominujące, nie ma drugiego planu, ciężko się ogląda rower, a przecież rower miał być treścią zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mk33 bardzo mi przykro jeśli uważasz że rower kupuje się dla pokazania. Mondrakery to dobre maszyny z trochę zawyzonymi cenami - dlatego wspomniałem o finansach. rower ma przede wszystkim przyciągać mój wzrok i mnie cieszyć a wygląd jest ważną składową sumy mojego zadowolenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stigzak - co Ty masz tam przy bidonie? To jest pompka? Jeśli tak, to poproszę namiary na to maleństwo! :)

 

Chłopaki, dajcie już spokój tym (moim zdaniem pięknym) Mondrakerom. Określenia "paskudny", "przepaskudny", "coś takiego", "ohydny" są dla ich właścicieli przykre... Wyobraź sobie, że wydajesz dużo kasy na wymarzony rower, pełen entuzjazmu chwalisz się nim na forum i ściana - spotykasz się z nieprzyjemnie negatywną opinią... Nie możecie napisać po prostu, że rower się Wam nie podoba i tyle?

 

Widzę, że kolega erzurum się dużo czepia:

 

"pokaż swojego unibajka flajta"   moderatorzy wiedzą co robić

 

 

 

mi ta fota nie podchodzi, tło jest zbyt ciężkie, zbyt dominujące, nie ma drugiego planu, ciężko się ogląda rower, a przecież rower miał być treścią zdjęcia.

 

Moderatorzy wiedzą co robić...   :whistling:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, bardzo fajnie czyta sie wasze kometaze. To jest rower ktory sie kocha albo nienawidzi :) A co do komentarzy typu "ochydny" " paskudny" itd. to je poprostu mam w d###e :)

Mi sie osobiscie podoba, a najwazniejsze jest to ze jeszcze lepiej na nim mi sie jezdzi. Ramy Mondrakera neleza do naj sztywniejszych. A co do ceny, osobiacie nie moglem znalezc nic tanszego na XX1/X01.

Edytowane przez jobba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

mi ta fota nie podchodzi, tło jest zbyt ciężkie, zbyt dominujące, nie ma drugiego planu, ciężko się ogląda rower

Do wszystkich FotoSpecjalistów- wszelkie przemyślenia odnośnie fotografii proszę zamieszczać np. tu.

Tu pokazujemy zdjęcia rowerów - różnica tkwi w tym,że omawiamy rower, a nie zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się Stefan nie unoś! 

Nie chodzi o to co mam w garażu bo droższego roweru tam nie znajdziesz. A jak znajdziesz to nie z taką ramą przypominającą mi tego niepełnosprawnego wojownika z filmu 300 Spartan.

Jest za to Shadow VT750 C2B z 2011 i prawie kompletny Sokół z 1949. To takie hobby.

 

 


 

 

więc zamiast gadać zaprezentuj co masz w swoim garażu Misiu Czekoladowy i niech nam szczęki opadną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

to żaden szpan. to hobby, pasja. tak samo jak większość z Was z rowerami
skoro trzymasz motocykle to co robisz na forum rowerowym? Każdy ma prawo przebywać to fakt i głosić swoje ahhhhyy i eeeehhhyy ale jak na chwilę obecną nie widzę żadnego związku twojej osoby z  tematem który poruszasz  :sick:  :sick:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu trzymam też grabki i łopatę.

Wszedłem tu, gdyż szukałem roweru. Chyba od tego jest to forum - od rowerów.

wielu z Was ma rowery i inne pojazdy i zapewne sa to rzeczy o wiele wiele droższe niż mój marny rower za 2 tyś. czy jest w tym coś dziwnego?????

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

W ramach hiszpańskiej solidarności z jobba :)

 

 Też posiadam Podiuma SL ale w 26tce

Uważam ze usuniecie oryginalnego mostka jest głupie i bez sensu. Po co Ci wtedy taka rama?

Co do gustów i czy się komuś on podoba czy nie to już inna para kaloszy a na pewno nie ten temat forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...