Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mod Team

@@IvanMTB, jak to czesto bywa, zabralem sie za temat od tylca strony i nagle olsnienie, odezwalem sie do bdc, upewnilem sie i za niespelna 2 stowki siadly lozyska z nizszych korb na zwyklych stalowych lozyskach, ale kreca sie fajnie, wiec nawet nie przebijalem na ceramiki

 

No i gitez :)

 

Czekam z niecierpliwościa na testa Transiny :thumbsup:

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis bylem transina w gorach i w telegraficznym skrocie - z gory pocisk, choc hamulce cos szybko sie gotowaly...widocznie ja jestem za wolnym pociskiem :)  a pod gore drapac na bujanym 14,1kg, ktory nie ma ani blokady, ani platformy to z perspektywy krosiarza ht po prostu droga przez pieklo nawet w miejscach, gdzie niby full daje oczywista przewage 

 

ale ciagly banan na ryjku udowodnil, ze to, co nieuchwytne potrafi przycmic najgorsze liczby :D przez moment juz kminilem, jakby tak dac scigancki damper z manetka, zejsc do 11-11,5kg...na gorskie scigi akurat hyhy

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Bueno...

 

To ja jeszcze tak w kwestii specyfikacji...

Rozumiem, po RS-ie na przodku, iż jest to Trance X 2. Jak tam amor z TK się sprawuje?

 

Pomijając oczywiste przyzyczajenia krosiarza i sztywniakowca jak wychodziło Ci podjeżdżanie? Nie było problemów z uciekaniem przedniego kółka lub waleniem się na plecy?

 

No i jak tam współpraca z legendarnie nisko powieszonym suportem? 13.25 cala w/g nie do końca łatwo dostepnych inforamcji... Nie waliłeś korbami w glebę?

 

BTW... jeśli jeszcze ciągle masz "grata" na podorędziu mógłbyś zmierzyć wysokość suportu? Tak z jak i bez SAG-u...

 

Szacunek...

I.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie mufa jest nisko...jak bardzo, to zmierze przy okazji, pare razy zahaczylem mimo dosc mocno nadmuchanego dampera, przod na solidniejszych stromiznach typu wjazd na czantorie wzdluz granicy z czechami byl na granicy moich umiejetnosci ogarniania roweru, na plecy moze nie rzucalo, ale przod srogo miotalo, a jak jeszcze trafil sie jakis prog, to albo trzeba bylo miec nadwyzke predkosci, albo po krotkiej walce z kiera sie stawalo...2x kolanem przywalilem w rame tak, ze mam siniaka :) niemniej pod mostkiem siedza 2 podkladki, siadajaca zawiecha tez nie pomagala w ogarnianiu frontu - mysle, ze wsadzenie takiego rp23 duuuzo by pomoglo i zdecydowanie zwiekszylo mozliwosci podjazdowe

 

reconem z tk jestem zachwycony, jakby ktos mi powiedzial, ze jest to topowa wersja revelationa, albo innego widelca za 3-4k, to ani bym myslal kwestionowac...w miedzyczasie dostalem inna testowke, ktora ma na pokladzie foxa z kashima, ktory pod wzgledem jakosci wykonania wyglada przy nim, jak rst gila  w oemowej wersji

 

jesli ciagle ci malo, to pisz na priv, bo temat nie od tego, a moze nie kazdemu sie chce czytac takie bzdury :P

Edytowane przez nabial
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reconem z tk jestem zachwycony, jakby ktos mi powiedzial, ze jest to topowa wersja revelationa, albo innego widelca za 3-4k, to ani bym myslal kwestionowac...w miedzyczasie dostalem inna testowke, ktora ma na pokladzie foxa z kashima, ktory pod wzgledem jakosci wykonania wyglada przy nim, jak rst gila  w oemowej wersji

Trudno z tego opisu pojąć który jest w "oemowej wersji" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Red Dragon.

Występuje w naturze.

 

 

Wyborny. 

Sta-love mam lekkie co prawda skrzywienie i tego typu wybryki natury bardzo sluza memu oku (a komforcie tylka na codzien).

Ladne, klasyczne tylne rurki, ogolnie tak jak powinno byc, czyli rama wyglada jak dwa trojkaty... nie tak jak chorobliwie powyginanany Trance X.

Milego ujezdzania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Balszoje spasiba wszystkim za dobre słowo.

 

@kovaldesign - niebieski El Mariachi jest dla mnie najbliżej absolutu :yes:  Niestety, rozbiło się o budżet i to, że najbliższy stragan z Salsami stoi w Berlinie, trudno pomacać i nie bardzo mi tam po drodze

 

@adamos - w kwietniu były magiczne kody na 100 GBP

 

@wszoltysik - no, 2x10 nie jest stworzone na szosę. Teraz mi przeszło, ale jak mnie wuj stuknął w kierownicę to się poważnie zagotowałem. Dobrze, że tam sporo miejsca i w miarę równe pobocze :002:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...