Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Super rowerek!

Mógłbyś powiedzieć ile skoku jest z tyłu i z przodu ?

według CANYONA skoku ma 110 

..po kilku dniach już coś bliżej mogę powiedzieć o wrażeniach , z każdą jazdą banan na twarzy coraz większy :P . Na początku coś mi nie pasowało , ale to normalne po przesiadce z HT w rozmiarze 20" ,  gdzie rama była dłuższa ( ale z perspektywy czasu za duża dla mnie - przy 179cm) . Mimo dużego koła ten Canyon  (rozmiar M 17,5") wydaje się zwinniejszy od poprzednika na 26" . Na dniach  chcę jeszcze koła zalać mlekiem i zejść w dół z ciśnieniem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mimo dużego koła ten Canyon  (rozmiar M 17,5") wydaje się zwinniejszy od poprzednika na 26"

 

Jeździłeś na za dużej ramie z małym kołem to może Ci się tak wydawać. Ja objechałem swoją B6'tke po bardzo różnorodnej trasie i na krętej wąskiej przecince jest mułowaty - fizyki nie oszukamy, promienia skrętu :) Podjazdy, zjazdy i normalne zakręty, korzenie zjada przed śniadaniem. Jutro jak gdzieś zajadę w ciekawe miejsce to też jakieś foto cykne. A co!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Klify przy bunkrze na plaży

Bunkier jest - na plaży dosłownie, sturlali go.

 

BTW Ivan dziadzie golinogo to ja kupiłem 29era by dojechać nim na klif i bulwar? ;) Brak fotorejestratora, brak słit fociów :(

 

A na temat - to

CANYON Nerve AL 9.9

 JEŹDZIŁ BYM !

Tam jest taka cieńka górna rura? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salsa Spearfish L3, 2011(?) aczkolwiek nie jestem pewien - wczesne wersje miały czarny tylny trójkąt, mój ma zieloniutki ogonek ;)

 

photo+%25283%2529.JPG

photo+%25282%2529.JPG

photo+%25281%2529.JPG

photo.JPG

 

Kilka części do wymiany/przekładki, a więc radochy "na dniach" nie będzie jeszcze...

 

Miłego łykenda!

 

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@@adrianello, niestety nie doczekalem sie na alexrims supercomp evo, ale poszedlem tropem 1 z komentarzy i naciagnieto mi cresty na 120kgf :) ogolnie nie sa to zle obrecze, jesli dobrze zaplecione, no ale...moj nowy rower bedzie spod szyldu 'po 1 sztywno, pancernie i niezawodnie, a jak sie da to lekko' :)

 

rama weglowa, cale 1,45kg, ale oryginalna po stokroc :D 

 

@@kazafaza, ojjj :) daj znac, czy nie przesadza z bujaniem  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przejażdżce bez hebli na parkingu przed sklepem mogę stwierdzić że jest sztywny jak górnik na Barbórkę ;) Inni recenzenci wspominali że jeździ się na tym jak na sztywniaku...za jakiś miesiąc będę wiedział własnokopytnie!

 

POZDRo-:ver

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Salsa Spearfish L3, 2011(?) aczkolwiek nie jestem pewien - wczesne wersje miały czarny tylny trójkąt, mój ma zieloniutki ogonek ;)

 

Kilka części do wymiany/przekładki, a więc radochy "na dniach" nie będzie jeszcze...

 

Miłego łykenda!

 

 

POZDRo-:ver

 

Yeah-Bunny :D !!!

 

Ból łydki-nieból... Dasz się karnąć i kropeczka :)

 

Szacunek...

I.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...