Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze kilka elementów do wymiany, waga minimalnie powyżej 10 kg.

 

Hej, mam parę pytań :D

Złożyłeś ten rower bezpośrednio pod maratony czy może bardziej na jazdę rekreacyjną i sporadycznie maratony?

Pytam ponieważ również jestem na etapie składania roweru na tejże ramie. Moje preferencje to głównie rekreacja i sporadycznie maratony. Również myślałem nad zakupem ZTR Crest ale nie jestem do nich do końca przekonany (właśnie ze względu na moje preferencje). Może powinienem wybrać coś bardziej "masywnego"? Co jeszcze brałeś pod uwagę gdy je wybierałeś i czemu akurat wybór padł na nie? Mógłbyś zdradzić całą konfigurację kół czyli piasty szprychy itp? Amortyzator z tego co widzę to Reba RL? Również go rozważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komin będzie przycięty, kierownica wymieniona na szerszą.

 

Kolor jest rozjaśniony przez słońce, na żywo odcień jest taki jak w okolicach główki na zdjęciu.

 

Rower złożony na wyścigi i maratony. Piasty Novatec, szprychy Pillar. Obręcze brałem ze względu na wagę i możliwość jazdy bez dętki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycze szczescia z bebenkiem, bo szkoda kol - za 200zl wiecej mogles sobie kupic bezwarunkowy 'swiety spokoj' na kilka sezonow

 

oj tak, ale to taki 'problem' przez ktorych chyba trzeba sie samemu przegryzc ;)

btw mozesz podac rozpiske wagowa, bo wagowo jak na te komponenty wyszlo nad wyraz dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, a co ;) udało się wreszcie go zbudować, po długim, długim ciułaniu każdej jednj części

 

Więcej na jego temat można poczytać w dziale projekty, do którego odsyła link w sygnaturce

 

WP_000170%2520%25282%2529.jpg

 

Pozdrawiam

BB

Edytowane przez BbartekK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy nie jest to miejsce, gdzie dwudziestkidziewiątki spisują sięnajlepiej i ich zalety są najbardziej widoczne? Sam jakbym składał powiedzmy jakiegoś enduraka, na pewno też byłby wielkokiszkowcem, ale to już raczej kwestia mojego wzrostu - ta rama ma 21,5" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Race Face Turbine, ramiona jak najbardziej I-Beam, z tym, że to aktualny model, następca klasyków sprzed kilku lat.

 

Rama to wyrób z chińkiej matrycy o oznaczeniu 056, sprzedaje je na przykład Hongfu, jako HF FM056, i to chyba najrozsądniejszy wybór. Co do geometrii:

http://www.speedyshare.com/nyuFr/HF-FM056-21-29ER.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Omamo... Jak to fajnie ze Wszyscy dookoła wiedzą co to ja lubie i wogóle... Wzruszyłem sie <chlip> :icon_mrgreen:

 

 

OK BbartekK, masz u mnie plusa za Turbinę. Jestem fanem, szczególnie tych starych, na kwadrat i z pająkiem BCD 94/58.

 

BTW, Ivan - wiesz że obrażeni na emtb mają już swoje forum? ;)

 

Staaary... Ja się "obraziłem" na EMTB w czasach kiedy to ani trochę nie było cool :P

 

Szacunek...

I.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...