Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

troche slabe foto, ale lepszego nie mam :(

 

20150215_151257.jpg

 

Matko Bosko, czy ludzie odpowiedzialni za prezencję produktów w Treku nie mają litości?

Albo wszystko jest czarne, białe lubi biało-czarne albo nagle takie cuś... :)

Myślalem że tylko mój Ibis mógł być w tak niemęskim niebieskim kolorku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu Cube LTD BlackLine. Subtelnie zmieniony osprzęt.

1d4b23d425352765gen.jpg

a838366e73067698gen.jpg

Jakos tydzien temu nabylem ten sam model :)

Fotki wstawie jak zrobie jaks wypad.

Tez myslalem nad dodaniem czerwonych chwytow i jak widze fajnie sie prezentuje, czerwone zakretki na wentyle byly czy sam dodales? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a do tego i różowy z Hello Kitty może być

Na moją obronę mam tylko to ze kupiłem go podczas rozmowy telefonicznej ;) ... w różu mi nie do twarzy heheh

potestuje rózne wysokości mostka (być może zmienie teżdługość) i jak zmienie kolor to będziesz pierwszą osobą która zostanie o tym poinformowana  :P

Pozostałym kolegom dziękuję za nie komentowanie mojego różowego anodowanego mostka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w końcu udało się pojeździć trochę w terenie i ubrudzić PEAK-a, później wyglądał jeszcze gorzej ;)

Z przodu założona agresywniejsza opona (MK II) i zmieniona sztyca na Ritchey WCS. Zostało jeszcze skrócić komin, zdrapać naklejki z amortyzatora, założyć jakiś lepszy koszyk tak żeby bidon 1 L się mieścił, zalać opony mleczkiem (jak się zrobi cieplej) i będzie finał składania roweru.

 

 

 

20150227_121515.jpg

 

 

 

 

 

 

20150227_121636.jpg

Edytowane przez shiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zwykła zębatka Deore 36T. Chciałem spróbować czy korba 2 blatowa jest dla mnie, a przy małej zębatce 22T nie chciałem zakładać większej niż 36 bo słyszałem ze może przerzutka nie obsłużyć. Działać to działa ale czasem zdarzy się że zaciągnie łańcuch. Zastanawiam się czy coś można z tym zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Szczerze mówiąc jeździ się super. W porównaniu do kółek 26 jest duża różnica. Na tych kołach podjazdy pokonuje mi się zdecydowanie łatwiej. Zwrotność i sztywność jest mega.

Teraz po kilkunastu jazdach, gdy czasami przesiadam się na rower dziewczyny, Author na kołach 28, czuje się jakbym jeździł na zabawce ;-)

 

Z perspektywy czasu bym jednak wprowadził parę zmian, które pewnie prędzej czy później się pojawią...

- większa zębatka na korbie - 40T. Chwilami mi brakuje jeszcze żeby przycisnąć. Mimo to bardzo się cieszę, że wziąłem napęd 2x10 - to strzał w dziesiątkę.

- większa tarcza z przodu. Nie używam za często przedniego hamulca, jednak czuję, że mogłoby być trochę więcej z przodu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pytał o zdjęcia od strony napędu itp, zatem wrzucam, póki czysty :D

20150221_103400.jpg

20150221_103410.jpg

20150221_103429.jpg

 

Na dniach wpadnie nowa kierownica. Planuję zmianę sztycy na prostą, kosmetyka typu nowy mostek, zacisk sztycy i zacisk tylnego koła.

Edytowane przez MokryxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...