Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest stock oprocz sztycy. No jeszcze detki wywalilem i zalalem mlekiem, ale tego nie widac :)

 

20150215_192828.jpg

 

Historia sztycy jest taka, ze trek omylkowo wyslal ze sztyca aluminiowa z czerwonym jarzmem... Kiedy sklep powiedzial, ze sie nie zgadza na to, dostal odpowiedz, ze na ten moment nie maja standardowej carbonowej na stanie(hehe taka to omylka musiala byc :) ), i ze sklep powinien zamowic jakas i oni zaplaca za to. Sklep zamowil truvativa noira. Mi tam w sumie to nie przeszkadza :)

 

wery: wiesz co, slyszalem, ze to g**wno, wiec nie bede tego uzywal i sobie wymienie na lepsze rozwiazanie(sama manetke), ale poki co dziala bez zarzutu :)

lukmar: wrazenia z jazdy super, po przesiadce z anthema jestem zaskoczony komfortem, bije 1.8 bara z tylu i wszystko lacznie sprawia wrazenie jakbym mial z 50mm skoku. Toczy sie bardzo przyjemnie. Naped dziala swietnie, rozpietosc 10-42 raczej wystarcza, na podjazdy na pewno, na plaskim moze byc problem przy szybkim starcie, ale raczej do przezycia, a w jak bedzie dramat to sobie dokupie 34T. 1x11 bardziej na kresowe, tutaj i tak 80% jazd robie na szosie, a nawet jezeli, to kaseta jest calkiem fajnie zestopniowana, wiecej niz 35km/h raczej jezdzic nie bede po lesie.

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukmar, opon nie wazylem, producent podaje 690g. Zwazylem stock bez pedalow z detkami, to bylo 10.61kg. Wywalilem detki, zalalem mlekiem i dorzucilem pedaly XT i waga jest 10.68kg. Rozmiar 18.5.

Kola zaskoczyly mnie pozytywnie :)

Edytowane przez mess
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, siodełko to Specialized Phenom Comp. W sumie jeżdżę na nim dopiero drugi dzień, ale jestem pozytywnie zaskoczony względem starego Accenta.

Siodełko ma dość cienką miękką warstwę, ponoć pod spodem jest druga twardsza. Dobry materiał sprawia, że tyłek nie jeździ, tylko siedzi w jednym miejscu.

Ciężko mi coś więcej powiedzieć.

 

@mess

Chwilowo jest tylko 600mm, które pozostało z 26.

Fitter mówił, że przy moim rozstawie ramion taka długość powinna być OK, ale chcę spróbować szerszą i przy okazji urwać trochę gramów.

Wpadnie Funn 680mm.

Edytowane przez MokryxD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mokry i Mess wozidła świetne i każde na osobną kieszeń to wiadome,najważniejsze aby dostarczały nam frajdy i przyjemności z jazdy,Mess Sid z czarnymi lagami wygląda świetnie bo mam takiego samego tylko inna kolorystyka :),manetka spisuje się dobrze i nic się nie zacina,Mokry siodło klasa sama w sobie,kierę zalecam ci szerszą min 720 dla lepszej zwrotności no i witam w rodzinie PEAKA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukmar, opon nie wazylem, producent podaje 690g. Zwazylem stock bez pedalow z detkami, to bylo 10.61kg. Wywalilem detki, zalalem mlekiem i dorzucilem pedaly XT i waga jest 10.68kg. Rozmiar 18.5.

Kola zaskoczyly mnie pozytywnie :)

 

Mam nadzieję, że niedługo ja będę mógł wrzucić zdjęcie swojej niebieskiej maszyny. Czekam na swojego 9,8, ale w wersji XT.

A koła w jakim sensie pozytywnie zaskoczyły? Wagowo chyba szału nie ma?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...