Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Suwalski Park Krajobrazowy. Uderzenia przerzutką czy pedałem w głaz to norma. Zupełnie odwrotna logika - nie widzę w sensu w kupowaniu w kółko xt po każdorazowej demolce. Byle acery nie szkoda. Wolę kupić lepsze buty albo coś co autentycznie może mi się przydać podczas całodniowych wycieczek... powerbank do telefonu :) a suwalszczyzna może i jest przełajowa, ale na ścieżkach - tam gdzie są zakazy jazdy na rowerze albo trudne piesze szlaki zaczyna się robić fajnie. Ponadto jest masa tras do odkrycia. pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

hehe wiele osób choćby z tego forum jeżdżąc po "naprawdę kamienistym" terenie-  idąc tą logiką co Ty - powinno jeździć na altusie max i zmieniać przerzutki co dwa tygodnie :D
może coś z techniką nie tak...? 
 

 

tam gdzie są zakazy jazdy na rowerze

brawo Kolego! Dzięki takim jak Ty zdecydowanie ulega poprawie wizerunek nas - rowerzystów w terenie.
 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki takim jak Ty zdecydowanie ulega poprawie wizerunek nas - rowerzystów w terenie.

OK... "kolego"... skoro ta prywatna wycieczka zaszła tak daleko, teraz ja zadam Tobie pytanie czy z Twoją techniką wszystko ok? Czy z Waszą techniką komunikacji jest ok? Na razie reprezentujesz wraz z "kolegą" wzorową technikę trolowania w sieci. Piszesz mi o moim postępowaniu i jego wpływie na wizerunek rowerzystów? Zakładając, że mógłbym być tu zupełnie nowy i spotkałbym się z takimi reakcjami na swoje posty, oceniłbym Twoje postępowanie nielepiej. Dziwi mnie, że administratorzy na to pozwalają, bo to żywa antyreklama dla tego forum. Tyle w temacie, trole nakarmione, można iść na rower. Miłego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

brawo Kolego! Dzięki takim jak Ty zdecydowanie ulega poprawie wizerunek nas - rowerzystów w terenie.

Nie przesadzałbym z tym tak, zakazy są w wielu miejscach i ciężko bzdurne. Jesteśmy akurat pod tym względem daleko za Słowacją i Czechami. 
Co do techniki jazdy, to faktycznie nad tym bym pomyślał. Jeden katuje sprzęt robiąc triki siłowo, drugi umie go oszczędzać robiąc to lekko. Prawda leży gdzieś po środku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden katuje sprzęt robiąc triki siłowo, drugi umie go oszczędzać robiąc to lekko. Prawda leży gdzieś po środku.

Dokładnie tak. Jeśli mówimy o jeździe poza szlakami gdzie rosną wysokie trawy a w nich niespodzianki, to sorry, ale nie ma siły, żeby uniknąć kontaktu. Moja nowa korba - gdy ją wstawiłem - pocałowała przeszkodę już drugiego dnia. A z przerzutką to zamierzam popraktykować z krótkimi wózkami, choć 29er i tak więcej wybacza w tej kwestii niż 26".

Edytowane przez machinehead
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo fajny rower - ładna (prawie) seria co to za błotnik? Fajna alternatywa dla podwieszanek na sztyce. pzdr

 

Dzięks! Prawdopodobnie w przyszłym roku nowy "uginacz", jeśli druga połówka nie będzie zrzędzić za bardzo. :002:  Tylny błotnik to Zefal Deflector RM29 a przedni Zefal No Mud. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę,paczę,paczę i paczę,a tutaj co? Same pierdalamenty o dupie Maryni i jej warkoczykach  :verymad:  :verymad:  foty mnie tutaj dawać bo ślepia nakarmić muszę maszynkami a gorzkie żale to se do kościoła zostawcie ze starymi babkami uprawiać  :w00t:

Anarchy kolego serdeczny szacun za twe słowa ale świata sam nie zbawisz,zawsze znajdą się tacy co mają w swym poważaniu opinię innych i narobią dziadostwa za które dostaną inni 

Moderatorzy patrzą i załamują swe litościwe dłonie w które wylewają łzy żalu i smutku pacząc na te babole  :laugh:  :laugh:

Kupiłem dwa trole i idę je teraz nakarmić,cza na paluchy uważać bo pokąsać mogą  :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to 69er czy 659er albo jak to się zwie, unibike wymyślił cos takiego jak 26er przód tył 29er może z powodu szkody związanej z tym,że mieli 1000 amorów pod 26ery ;p

 

Ps. Chyba dostałem oczopląsu bo nie wiem czy przód to 29er ;p

Edytowane przez zgodny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...