Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka dni temu czyściłem rower i po zdjęciu trójkąta okazało się, że w miejscach, w których trójkąt trzymał się na ramie są takie zarysowania, jakby ktoś papierem ściernym przejechał... A niby miękki materiał. Stawiam, że piasek się dostał, i tarło.. ale kurde, 10 lat jeździłem z czymś takim na poprzednim rowerze i śladu nie ma.. Tak czy inaczej, trójkąt już nie wróci i żaden inny już pewnie też nie zawiśnie. 

 

XfobTWp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje gripy też się brudzą, ale idzie wytrzymać, natomiast ślady na siodle mnie irytowały więc wyleciało i pewnie niebawem trafi na aukcję:)

Widzę, że Kolega na węglowym śmiga:) Podobne malowanie naszych Canyonów, ale mój tylko alu, jednak wrażenia z jazdy super! Nawet nieźle sobie radził na torze motokrosowym:)

IMG_20140619_150026.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Panowie dobrego wyboru :) ta marka nie ma sobie rownych (cenowo) jesli porownac taki sam sprzet innych marek to w kieszeni zostaje niezla sumka i nie robia problemow z cenna netto ja za swojego dalem 672 euro smieszna cena :)

Ja też wszystkim gratuluje macie wszyscy fajne koła za mały pieniądz.

 

Caynon mocne pozdrowienia :) ... widzę, że jesteś z mojego rodzinnego miasta.

Dawno nie byłem ciekawe jak tam teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błoto,błoto...

Mmm ... tak jak tygryski lubią najbardziej.

Ronina, natchnąłeś mnie. Jak tylko dzieciaki zasną, biorę latarę, czołówkę i jadę up137d0L1ć siebie i moją Cobię po uszy w błocie.

 

A teraz cała reszta ludzików z tego forum niech się uczy do czego służy rower!

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosteczek nie jest zerowy. Ma tyle co negatyw mało-obrazkowy. Bosz, czlowiek rymuje od tej kodeiny.

 

Bestia jest do opanowania. Przy małych prędkościach faktycznie czasem zataczam sie jak pijany, ale jest to w pełni kontrolowalne i kontrowalne. Przy większych prędkościach wszystko się uspokaja tyle, że bez utraty manewrowalności.

Edytowane przez maciejas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...