Skocz do zawartości

[Galeria] Pokaż Twojego 29era


ZbyszekP

Rekomendowane odpowiedzi

Miło zawsze czytać miłe słowa:) Dzięki. Tak jak kolega Pejot1975 napisał, zdjęcie zrobione NEXem (z 27-33-letnim obiektywem). Jednak nie NEXa bym obwiniał, bo za wszystko odpowiedzialność bierze najsłabsze ogniwo czyli w tej trójce bez wątpienia użytkownik:D Czy zdjęcie naj mniej złe w temacie wątpię, ot np. Koval dawał dobre foty niejednej Salsy. Była też piękna górska fotografia ale już nie pamiętam czyja, rower był chyba pomarańczowy rażący i nie był to rower z chyba stalowiec z Wrocławia...ciężko teraz znaleźć, ale wiosna na pewno sypnie masą świetnych zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest forum amatorów fotografii, czy jazdy na rowerze?- mnie nie podnieca wożenie ze sobą aparatu po lesie bo nie jestem ornitologiem. Jeżeli cały dzień pracuje, a jeżdżę po zmroku, to mam zabrać statyw i lampy błyskowe żeby usatysfakcjonować forumowiczów super ujęciem w plenerze? Chłopak chciał pokazać swój nowy sprzęt do jazdy, to oceniajmy jego rower, nie meble, dywan, czy zasłony ani aparat z jakiego strzelił fotkę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi również nie przeszkadzają "mieszkaniowe" zdjęcia rowerów.

Ktoś kupił czy złożył rower, cieszy się, chce się podzielić z innymi swoją radością, a że z jakiś powodów nie ma możliwości zrobienia zdjęcia w plenerze,

zamieszcza fotkę z mieszkania - dla mnie zrozumiałe,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

kuboty, flanela i browar z puszki
pisaliśmy o tym, i często to wraca w tym wątku
a jak ktoś nadal nie jest przekonany niech wróci stronę wcześniej i spojrzy na Garego F w polach, jeżeli nie czujecie różnicy to współczuję braku smaku

A wracając do naszego mikroprezesa - zdjęcia od strony niepadęowej, brakuje tamtego i tego, jedno zdjęcie podobne do drugiego no ale łapki się widać pociły trzeba było wrzucić bo to pierwszy accent na tym forum :D

jeżeli ktoś tego nie rozumie - takimi zdjęciami nie tylko pokazujecie "tygrysa w klatce" zamiast w terenie naturalnym ale też obrażacie innych forumowiczów obniżając poziom całości (bo co niektórym zależy)

słowo galeria" tez zobowiązuje, no chyba, że niektórzy znają już tylko te handlowe :D 
ech.... szkoda gadać

ps; a tak z ciekawości, tam za kołem na podłodze to majtki czy koszulka się wala? 

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...