Skocz do zawartości

[problem] Sklep internetowy CTbike.pl


Rafff

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dostałem wczoraj e-mail z adresu "sklep@ctbike.pl", że paczka została wysłana i dali mi numer nadania nawet, którego nie sprawdzałem, bo nie wiem jak to zrobić w poczcie polskiej. Kupiłem u nich olej za 30 zł. Jutro powinien dojść, jeżeli wysłali wczoraj.

 

 

Edytowałem, ponieważ sprwadziłem ten numer przeysłki na stroni poczty polskiej i okazało się, że koleś mi podał18 cyfr. A standardem jest 13 lub 20 z tego co jest napisane na stronie poczty. Więc pokazuje mi, że taka przesyłka nie istnieje... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Około miesiąca temu dokonałem zakupu narzędzi do roweru. Wybrałem inrteresujące mnie tematy, wypełniłem zamówienie i wysłałem.

Na drugi dzień odpisali że 50% zamówienia nie może być zrealizowane gdyż towaru brak na stanie.

Zakupiłem reszte i tyle. Kontak nie był utrudniony, pieniądze wysłałem na konto - tu też wszystko poszło tak jak należy.

Poza kwestią że towar na stronie dostępny a w realu nie... nie miałem się do czego przyczepić...

 

Witam

Jestem właścicielem sklepu CTBIKE.pl Chciałem Państwa poinformować, że sklep otrzymał zmasowany atak na serwer. Mieliśmy przez kilka dni poblokowane konta e-mail, stronę i teraz allegro. Telefonów nie odbieramy ponieważ próbujemy naprawić wszystko i odzyskac dane. Potrwa to torchę, ale liczę, że od poniedziałku wznowimy wysyłki. Bardzo Państwa przepraszam za opóźnienie, ale taka sytuacja przydarzyła nam się pierwszy raz. Obiecuję, że każdy dostanie mały gratis, każdy otrzyma towar lub zwrot pieniędzy na konto. Sklep przez lata budował swoją renomę i zrobimy wszystko aby przez tą awarię jej nie stracił. W razie pytań proszę o maile na adres sklep@ctbike.pl. Odpowiem jak najszybciej się da, ale proszę mi wierzyć, że nie jest to nic łatwego. Obiecuję również, że nikt nie zostaniw bez pieniędzy i towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie korba też już przyszła, z dużym opóźnieniem ale jednak doszła. Wina po stronie doręczyciela. Trochę dziwna sytuacja bo jak człowiek wybiera przesyłkę kurierską to ma nadzieję, że będzie szybko i sprawnie ;) rowertour mogę spokojnie polecić pod warunkiem, że zaczną wysyłać lepszym kurierem! Jeszcze mi się nie zdarzyło, żeby DHL, UPS albo GLS zgubił paczkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dorzucę jeszcze swoje trzy grosze w temacie sklepu CTbike ;) Tak więc kupiłem w tym sklepie amortyzator i ogólnie wszystko spoko, szybka przesyłka itd ale niestety bardzo marniutko spakowany, w kiepsko posklejanym spłaszczonym kartonie latał luzem, cud że się nie uszkodził w transporcie. Wiem nieco o transporcie towaru przez firmy kurierskie i naprawdę pakowanie w tym sklepie trzeba by poprawić ;) Ale co do reszty to zero zastrzeżeń, no i taniej w necie nie było takiego amorka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak to jest teraz z wysyłkami i działaniem sklepu ???

bo zastanawiam się nad zakupem narzędzi do roweru

Ja zamówiłem w niedzielę ten olej od nich. Wysłali wczoraj. Z kontaktem przez allegro i powiadomieniami nie było żadnego problemu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka wysłana w piątek po tym święcie, kurier dzisiaj w poniedziałek już przywiózł, wszystko ok, tylko klucz do kaset dostałem inny zamiast bez stabilizacji to dostałem ze stabilizacją który nawet jest droższy z 5zł :P oby był dobry.

Po za tym to od razu dostałem numer przewozowy paczki także wiedziałem na bieżąco co i jak. Także wszystko szybko i w sumie w porządku. Mogę polecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...