Skocz do zawartości

[pogadajmy] Co dziś zepsułeś w rowerze


Plastyk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

A mnie rower trzeszczy jak stara papuga. Podejrzewam suport ultegra 6700 (przejechałem na nim jakieś 10-12 tyś km), lub pedały look keo easy (w miarę nowe: jakieś 3 tys km, wcześniejsze takie same też skrzypiały po 8 tys km) lub bębenek ( w kołach fsa vision team 30 - przejechane ok 8,5 tys km). Trudno mi to stwierdzić. "Szczekanie" słychać tylko podczas pedałowania. Łańcuch w miarę nowy i sprawdzony - jest ok. Kaseta i korba też wydają się w porządku. Na razie będę z tym jeździć (trochę wstyd na ustawkach), ale poczekam z serwisem na gorszą pogodę. Czeka mnie też wymiana klocków hamulcowych oraz linek, ale to już pewnie na okres trenażerowy. Kurcze: ciągle coś;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje M088 skończyły tydzień temu w identyczny sposób tylko że rozdarcie jest większe .  Padło i tyle .

 

 

To chyba wada seryjna, bo u mnie padło w tym samym miejscu, tyle że troche lepiej niż u kolegi bo u mnie nikti sie odpruły, ale materiał sie trzyma. Ale jeszcze chwile i trzeba bedzie reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Żyłam w błędzie, że windy mają czujnik ruchu, albo przynajmniej dłuższy czas kiedy drzwi są otwarte. Ta niewiedza, doprowadziła mój rower do (nietrwałego dzięki Bogu) kalectwa. Otóż, standardowo: wciska tylny hamulec, stawiam rower w pionie, luzuję hamulec i wjeżdżam do pionowego transportera. Niestety transporter stwierdził: "a dzisiaj przytniemy....rowerzystę". Pech chciał, że drzwi zamykały się na pedałach w momencie pchania mojego jednośladu, a winda nowoczesna, drzwi dwuwarstwowe ...

Jak być demolowanym to przynajmniej przez "exclusive elevator" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...