Skocz do zawartości

[Opole] Skradziono Kelly's Oxygen Grey (2009)


piki

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 27 marca 2012 przed godziną 20:30, został skradziony Kelly's Oxygen Grey (2009) przypięty do bramy zapięciem AXA CLINCH 85.

 

 

Rower: Kelly’s Oxygene Grey (model rocznik 2009)

Nr ramy: 08069329.

 

http://www.favore.pl...arpackie,0.html

 

Indywidualne cechy charakterystyczne:

  • Krótkie czarne rogi z przodu na kierownicy (PRO Alloy)
  • 2 czarne plastikowe błotniki, które były zamontowane na ręcznie spawanych kątownikach (tylny cały zardzewiały)
  • Tylne światło odblaskowe obecne, przedniego brak
  • Na ramie siodełka z tyłu mocowanie do światła firmy CatEye
  • Na kierownicy po lewej stronie mocowanie światła firmy CatEye oraz licznika firmy Sigma
  • Na przednim kole brak odblasków, na tylnym komplet
  • Opony KELLYS KBIX NOMAD 26x2.0 Skinwall- Silica
  • Brak plastikowej osłonki na przedniej zębatce (kilka dni temu pękła, zostały 3 bolce plastikowe ułamane)
  • 2 czarne koszyki na bidony firmy Author
  • Bagażnik z tyłu czarny Sport Arsenal Seria SNN Art. 205 http://www.alpinbike...php?photo_id=10

Za wszelką pomoc dziękuję.

Edytowane przez piki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uła, szkoda go, też się często o swój martwię... może się odnajdzie. będę zwracał uwagę, zapamiętam na pewno ręcznie robione kątowniki.

Gdzie rower został skradziony i czym przecięto łańcuch? Od razu tłumaczę, jeżeli cięto obcęgami ile ma się co oszukiwać, roweru już pewnie nie ma w mieście, jeżeli powiedzmy ręcznie piłką, możliwe, że zrobił to ktoś z miasta i rower "wypłynie" za jakiś czas.

 

Wyślij mi na priva numer do Ciebie i numer seryjny ramy, zapiszę i jeżeli znajdę rower poinformuję. Tyle mogę zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rower skradziono z ulicy Krakowskiej. Czym przecięto? Chętnie bym się dowiedział czym można szybko przeciąć AXA CLINCH 85 (barierka pozostała cała, łańcucha nie było).

Edytowane przez piki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, ja pozostanę wierny kiełbaskom. Miałem już dwie, obecna ma wewnątrz linkę chyba 12-14mm a na zewnątrz pancerze i do tego ochronne tworzywo. Dałem za nią 50zł. Jakoś się do tego przyzwyczaiłem, jak złamię kiedyś kluczyk potnę ja na części żeby wiedzieć, czym i w jakim czasie da się to zrobić. Żyje nadzieją, że powstrzyma ona "wszystko co można schować pod kurtkę" dłużej niż przez 2 minuty, co jest dobrym czasem. Nie mówię o menelach, którzy po obejrzeniu tego zapięcia tracą ochotę na flaszkę. Jak na razie kradzież tej wartości mnie ominęła, i oby tak zostało. Współczuję straty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łeh, mogłeś mi tego nie pokazywać... :bye2: Wiem, wiem, że zapięcie powinno być warte 10% zabezpieczanego pojazdu, ale mój rower nowy 5,5k, ja kupiłem za 2,5k, i miałbym wydać 250zł na łańcuch? To majątek... kaszana. Pomyślę, na razie są ważniejsze rzeczy, ale może w tym sezonie chociaż ze 150zł nazbieram na zapięcie, a i tak kasy brakuje, jeszcze zęba złamałem na talerzu w korbie... mostek, za długi, siodełko uwiera, stopy spadają z małych pedałów... ech, muszę napaść na bank, albo coś sprzedać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...