Skocz do zawartości

[sklep] Bikestacja - opinie o sklepie


NooreQ

Rekomendowane odpowiedzi

Ocena - negatywna

 

Bardzo się zawiodłem. O wysłanie zamówienia upominałem się 2 tygodnie. Przy czym odzew ze strony sklepu był minimalny. Nie można było uzyskać żadnej informacji co się dzieje z zamówieniem. W końcu po zasypaniu ich skrzynki mailami HURA! wysłali... ale to nie koniec zamieszania. Otwieram paczke i co? Przewody hydrauliczne poskracane do innych długości niż były zamówione, zamiast 12 końcówek do pancerzy dostałem 3, zamówionego klucza wogóle nie było w paczce mimo iż był wydrukowany na paragonie który dostałem. Po kolejnym tygodniu wypisywania maili udało mi się odzyskać jedynie pieniądze za klucz. Przewody na szczęście były na styk, a końcówki poszedłem do najbliższego rowerowego i nie walczyłem już z bikestacją. Ogólnie pozostaje niesmak po prawie 4 tygodniach "szarpania" się z nimi żeby dostać to co się zamówiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - negatywna

myślałem, że coś się zmieni po ostatnim zakupie (1 tydzień czekania na wysyłkę po moim telefonie okazało się, że ZAPOMNIELI!!), tym razem tak samo jak poprzednio czas wysyłki to 1 tydzień przynajmniej zadzwonili po tym tygodniu, po otrzymaniu paczki oczywiście jednej rzeczy brak... Telefon do nich to przynajmniej doślą to na swój koszt.

Ale co jak co asortyment mają duży i gdzie tu kupować po "spalonym" centrumrowerowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - negatywna/neutralna

Widzę, że mają chłopaki gorszy okres.

Zamówiłem pedały SPD+buty przez Allegro. Zapłaciłem przez Płać z Allegro więc kasę mieli 5 minut po transakcji. Nie odzywali się 2-3dni po czym oznajmili mailowo, że moje buty sprzedały się "w tym samym momencie jak kliknąłem na Allegro", no jasne... Prawie, że uwierzyłem. Pedały doszły bez problemu, chociaż początkowo anulowali mi całe zamówienie i zwrócili całą kasę bez pytania czy pedały nadal chcę :)

Generalnie brak profesjonalizmu i raczej nie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCENA : POZYTYWNA / neutral ( chociaż przeczytajcie do końca)

 

Chciałem zamówić w BS hebel br-m675, klocki F03C, cena dość przystępna 700 za komplet więc uzgodniłem z Panem Bartoszem S. że 350 za przód i że będzie dodatkowa aukcja. Po kilku dniach kiedy to się zdecydowałem do zakupu piszę do BS żeby wystawili aukcje a tam echo jedynie zapewnienia że wyślą za pobraniem i żebym podał adres. OK adres podałem jednakże aukcji nie zobaczyłem..... wiem wiem ta oszczędność. Do hebla zamówiłem końcówki przerzutek i linek, oczywiście nie było ich w paczce ale też nie płaciłem za nie. Przesyłka miała pójść w czw/pt jednak poszła w pon i wczoraj już była u mnie. Bądź co bądź dostałem to co chciałem, choć nie do końca, kontakt ze sklepem był - był, przewód skrócony i odpowietrzony prawidłowo, paczka spakowana ok do przewozu DHL, czort wie jakby to była 7 np, to jedyne co da się powiedzieć. AHA jeszcze podczas odpowietrzania przyrysowali mi zacisk... ehhh

 

IMG 5569

Edytowane przez bauerPL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - neutralna (bliżej do negatywnej)

 

Jak zwykle kupiłem tam dlatego, bo mieli 20zł taniej :)

Jak zwykle dostałem od nich datę wysyłki w e-mailu (3 września, czyli dzisiaj)

Jak zwykle terminu nie dotrzymali, nie wysłali i się nie kontaktują.

Na 90% przyślą mi to, może nawet w tym tygodniu, ale profesjonalną sprzedażą nazwać tego nie można. Nic się nie zmieniło od moich ostatnich zakupów.

 

Zmiana Oceny - POZYTYWNA

Paczkę wysłali na następny dzień od mojego postu. Zamówiony kask okazał się za mały i już wczoraj wysłali kask większy na własny koszt. Jestem bardzo mile zaskoczony. Zdecydowanie polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCENA : POZYTYWNA i to bardzo

 

Bardzo dobry kontakt, telefoniczny na 6 mailowy na 5. Zakupy szybko przeprowadzone. Do tego jeszcze większy pozytyw za uznanie bezproblemowe i szybkie reklamacji (czas oczekiwania jednak dlugi, ale to jednak bardziej przez shimano), wszystko ok popakowane.

Polecam bardzo. Jedynie szkoda, że alert cenowy nie zawsze działa a raczej nie zawsze prowadzi do obniżenia ceny :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ocena: pozytywna

 

Zamówiłem u nich kasetę SLX 10 sp plus dwa łańcuchy Sram 1051 (mają je najtaniej w sieci) plus narzędzia. Zamówienie w poniedziałek, do piatku brak wysyłki więc dzwonię - okazało się że wszystko było na miejscu poza kasetą bo mieli tylko o indeksacji 11-34 a ja chciałem koniecznie 11-32 więc zaproponowan im tę 11-34 z rabatem - przesyłką gratis. Podziękowałem i wolałem poczekać - po weekendzie we wtorek miałem paczkę u siebie - wysłali ją jak tylko dostali w poniedziałek odpowiednią kasetę od dystrybutora. Mogło to trwać trochę krócej ale w sumie nie potrzebowałem części na gwałt więc opinia raczej pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ocena : pozytywna

kupowałem przednie koło. Spytałem co by mi doradzili, bardzo szybko dostałem ciekawą ofertę.
Długo maltretowałem ich mailami, grzecznie odpowiadali, zmieniałem zdanie, wracałem do poprzedniego.
Zamówienie złożyłem w mailu, przelałem kasę, koło miało być wysłane w poniedziałek, we wtorek było już u mnie. Proste, szprychy napięte (może dlatego, że napisałem że liczę na to, że nie będę musiał pisać negatywnej opinii o nich na forum i że jak będzie okej to pewnie wrócę po kolo na tył), dobrze zapakowane - zamówiony adapter również był w zestawie. O cenach można było porozmawiać, kontakt miły - jestem zadowolony, mimo niepewności przed zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - STRASZNIE NEGATYWNA

Zakup - koła DT SWISS składane na zamówienie (piasty 370, obręcze TK540)

 

Koła przyszły nie wycentrowane, tylne w dodatku z jakimś oporem w łożyskach - film (https://docs.google....TmlVV1VwbGdSdHc). Pan Łukasz stwierdził, że będą poprawiali. Po "interwencji serwisowej", trwającej 14 dni, koło na łożyskach maszynowych obraca się nadal z oporami - proszę porównać z kołem przednim, film (https://docs.google....QTBOZmJlbDZuQUk). Pan Łukasz natomiast nadal twierdzi, iż kolo obraca się dobrze i że wszystkie piasty tak się obracają. Ponadto tylne koło wydaje z siebie "chrobotanie" słyszalne gdy jest całkowita cisza (w przednim kole brak tego efektu). Centrowanie nadal fatalne, film (https://docs.google....bFRmOHB1TzVqZGM). Pan Łukasz zaproponował co prawda zwrot kosztów/odbiór towaru lecz zmarnował mi cały wrzesień (zakupu dokonałem 2 września, dzisiaj mamy 28), niwecząc przy okazji szansę złożenia takiego samego koła gdzie indziej (wszędzie już brak towaru - koniec sezonu). Zatem, zmuszony jestem zapłacić za centrowanie w profesjonalnym serwisie (pomimo, iż Bikestacja wzięła już za to ode mnie kasę) i jeździć na tym za przeproszeniem badziewiu, czekając aż się przedwcześnie rozpadną łożyska. Życzę Wam dużo szczęścia przy zakupach w tym sklepie - ich zaletą są tylko niskie ceny. Z resztą, one wcale nie są niskie - w moim przypadku, jest to po prostu towar wybrakowany, drugiej kategorii, przecena z powodu utraty jakości. Acha, aby nie było, że piszę sobie jakąś tam antyopinię jako konkurencja, załączam także paragon (https://docs.google....Q2NWeXNEcDBudUk). Tutaj nie wyblaknie - a ja z nim i tak wrócę do Was wkrótce Panie Łukaszu, gdy owe łożyska staną w miejscu bądź zaczną jeszcze głośniej trzeszczeć. Wówczas, jeśli zajdzie potrzeba, Federacja Konsumenta przekona Pana, iż łożyska należy jednak wymienić. A na samym początku, jeszcze przed dokonaniem zakupu, to faktycznie były dobre chęci i kontakt - potem porażka, 14 dni koła w "serwisie" i pawie drugie 14 dni przeciągających się konsultacji telefonicznych (częste nie odbieranie telefonu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OCENA : raczej POZYTYWNA

 

Zamówiłem u nich przerzutkę tylną za pośrednictwem allegro 26 kwietnia. Zapłaciłem natychmiast za pomocą PayU. Zaraz potem był długi weekend majowy, więc spodziewałem się, że mogą się spóźniać z wysyłką. Zacząłem dzwonić po półtora tygodnia, gdy paczki nie widziałem. Pan odbierający telefon poinformował mnie, że >najprawdopodobniej< została wysłana 4 maja i pewnie przyjdzie na dniach. Pojawiłem się na poczcie dwukrotnie i przesyłki dalej nie było. Jak się okazało to poczta zawaliła, paczka została wysłana już 27 kwietnia i mimo że była u nich nie została mi przekazana, a następnie odesłano ją do bikestacji. Niestety ja dowiedziałem się o tym dopiero w drugiej połowie maja po kolejnych telefonach (gdy paczka wróciła do bikestacji). Nikt nie pofatygował się, żeby zadzwonić do mnie czy napisać maila. Poinformowano mnie, że muszę zapłacić jeszcze raz za wysyłkę jeśli chcę przerzutkę, ja się rozłączyłem zostawiając sprawę rozgrzebaną, bo zdążyłem sobie załatwić w tym czasie już inną. Sprawa tak sobie leżała aż do połowy września, nie ruszana, gdyż osobiście nie miałem czasu się nią zająć, a bikestacja nie kwapiła się do tego, by się ze mną jakoś skontaktować (wszak mieli i kasę, i przerzutkę, czyli dla nich bajka:) ). Kiedy zadzwoniłem w połowie września, opisałem sytuację, udowodniłem wysłanie przelewów itd w ciągu dwóch dni zadzwoniono do mnie że przerzutka dalej jest u nich i sam mogę wybrać, czy chcę kasę, czy przerzutkę. Wybrałem kasę i dostałem pełny zwrot kosztów, łącznie z kwotą przesyłki.

 

Podsumowując: da się z nimi dogadać, o ile sam będziesz pilnował swoich spraw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena pozytywna

 

Witam !

 

Dwa tygodnie temu zamówiłem u chłopaków oponę do trenażera tacx trainer tyre. W środę przed zakupem zadzwoniłem żeby się upewnić czy rzeczywiście stan towaru w sklepie/magazynie pokrywa się z informacjami na ich stronie. Dostępne byłby jeszcze trzy sztuki z rabatem 22% i z kosztami wysyłki po stronie sprzedającego. Przelew zrobiłem tego samego dnia wczesnym popołudniem. W piątek otrzymałem maila z potwierdzeniem realizacji zamówienia. Wysyłka (list polecony priorytetowy) dotarła do Szczecina już w poniedziałek, z tym że Poczta Polska dała du...i ani pierwsze, ani powtórne awizo do mnie nie dotarło. Dopiero wczoraj po telefonie do Bikestacji otrzymałem jeszcze raz potwierdzenie (telefonicznie i mailowo) nadania przesyłki ponad tydzień temu. W mailu została podany numer przesyłki i dopiero po tym numerze doszedłem gdzie szukać mojej opony. Zatem po tygodniu leżenia na poczcie przesyłka dotarła do mnie.

Reasumując, jestem mile zaskoczony mimo tylu negatywnych komentarzy tutaj, szybką realizacją przesyłki, najniższą ceną towaru na rynku, miła obsługą, szybkim kontaktem i pomocą w sprawie w której zawinił przewoźnik, nie nadawca.

Jeśli kiedyś znajdę u chłopaków najtaniej towar który będzie mnie interesował, na pewno nie zawaham się zgłosić do nich ponownie.

POLECAM !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do nich 30 km i kilka razy ich odwiedziłem. Ogólnie super tylko wszystko mają w kartonach po sufit, także nie dziwcie się że mają drobne problemy logistyczne:) Obsługa bardzo przyjemna, szukałem najmniejszej koronki do kasety SLX, sprzedawca otworzył całą nową kasetę i sprzedał mi tą koronkę z kompletu... dla mnie szacun i wielki pozytyw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do nich 30 km i kilka razy ich odwiedziłem. Ogólnie super tylko wszystko mają w kartonach po sufit, także nie dziwcie się że mają drobne problemy logistyczne:) Obsługa bardzo przyjemna, szukałem najmniejszej koronki do kasety SLX, sprzedawca otworzył całą nową kasetę i sprzedał mi tą koronkę z kompletu... dla mnie szacun i wielki pozytyw

 

To współczuję temu komuś, kto potem kupi te kasetę, z jakąś inną koronką ;-). Mnie tak zamienili bęben w piaście potrzebowałem piastę ze stalowym a oni mieli tylko z alu zatem sami zaproponowali, że przełożą. Przy okazji zniszczyli łożyska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuję temu komuś, kto potem kupi te kasetę, z jakąś inną koronką ;-). Mnie tak zamienili bęben w piaście potrzebowałem piastę ze stalowym a oni mieli tylko z alu zatem sami zaproponowali, że przełożą. Przy okazji zniszczyli łożyska.

 

No widzisz są dwie strony medalu, ja oszczędziłem kilka stów bo nie musiałem kupować całości ale ktoś inny może być oszukany :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Możliwość zawsze jest, aczkolwiek niedawno pytałem o możliwość obniżki ceny na produkty Shimano (kaseta, łańcuchy) i dowiedziałem się, że w ogóle nie udzielają zniżek na SH, za to zgodzili się na darmową wysyłkę, akurat wtedy napisałem też do Formickiego, dał mi jakąś zniżkę i wyszło minimalnie taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ocena - pozytywna

 

Komentarz

Zamówienie złożyłem w czwartek wieczorem, a dzisiaj rano przyjechał do mnie kurier. Może czas realizacji nie powala, ale wszystko się zgadza i jest zgodnie z zamówieniem, a nawet lepiej, bo zapłaciłem za piastę M595, a przysłali mi M675 SLX.

Edytowane przez mac1ej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

No cóż, różnie to bywa, akurat ja u Formickiego nieco częściej kupuję, więc... :)

 

 

W każdym razie wracając do tematu BS: zamówiłem u nich tylko okulary Accenta i nawet wysłali sprawnie, szybko, nie pomylili się co do koloru oprawek. Do tego pierwszy raz korzystałem z e-przesyłki (kosztuje 7.50, więc dość tanio - generalnie polega to na tym, że listonosz nie przyniesie paczki, tylko dostajesz SMSa z powiadomieniem, że przesyłka do odebrania i trzeba pofatygować się na pocztę, wychodzi sporo taniej a listonosz i tak zwykle awizo zostawia), nie mam żadnych zastrzeżeń co do tego sposobu dostawy, jeśli nadal będą takie różnice w cenie e-przesyłki i zwykłego poleconego to zostanę przy tym :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...