Skocz do zawartości

[rower] Kross Hexagon V6


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem tu nowy, trafiłem na forum bo szukałem informacji o hexagon v6 ponieważ chcę zakupić ten model. Czytałem to co piszecie na forum i widać że wersja z 2006 r. jest /była dobra. Jest rok już 2009 a szukając informacji o tym modelu myślałem o wersji z roku 2008 ...

 

http://www.allegro.pl/item640239965_rower_...ry.html#gallery

 

nie znam się na sprzęcie na tyle żeby dyskutować z kimś o tym czy jest to dobry rower czy nie (jestem zdany na Was)...

Moje pytanie jest takie: Czy warto kupić ten rower? Czy macie inne propozycje jak wydać 1000zł na dobry rower?

Z góry dziękuję za udzielenie informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniechęca mnie bardzo ta wersja z hamulcami tarczowymi, no ale cóż zrobić. Myślę, że mimo wszystko warto kupić ten rower, tylko najlepiej poszukaj go w wersji z poprzednim malowaniem, bo można dostać na allegro nawet za jakieś 900zł, czyli 200zł w kieszeni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem użytkownikiem Hexagona V6 z rocznika 2008 i generalnie uważam ten model za bradzo udany (stosunek jakość/cena wg mnie bardzo korzystny). Tak jak napisał Gucio112 hamulce (Tektro IO) rewelacyjne na pewno nie są (tarcza 160), jednakże po wyregulowaniu i dotarciu nie narzekam na nie (w mojej ocenie zasłużona 4).

yanek01 Polecam z czystym sumieniem w kategorii do 1000PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

cześć posiadam hexagona v6 juz od ładnych 2 miesięcy przejechałem na nim ok 700 km.jedna żecz mnie dziwi oglądałem pare zdjęc tych rowerków i niemoge znajeźć takiej ramy co ja mam.Jest zupełnie inna niz wszystkie bardziej że ytak powiem podobna do dualówki.amory znacznie większe(co jest zaletą dla mnie przynajmniej)

 

 

 

ogólnie jestem zadowolony chociaz jest pare minusów:łańcuch zadługi musiałem skrucic tarczóweczki musiałem że tak powiem dostraiac ;) a tak ogulnie to jest git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziasiaj poczulem nowa przyjemnosc z jazdy Hexagonem. Zamontowalem amortyzowana sztyce USE'a Sumo XCR Shokpost. Byla to tylko jazda po miescie ale staralem sie zaliczyc kazda nierownosc. Nie jest az tak wygodnie jak w moim fullu ale i tak bylem bardzo zadowolony. Za kilka dni wybieram sie na testy w gorki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

 

 

 

Mam pytanie odnośnie zakupu roweru jaki rower polecacie. Ale może na początek parę informacji.

 

Mam 165cm wzrostu i ważę 62 kg mam 14lat i mam do wydania 1000zł. Rowerem będę jeździł głownie po szosie ale w teren też będę wyjeżdżał.

 

 

 

Myślałem na Kross'em level A4 lub Kross'em hexagon v6 i niewiem co wybrać może coś innego. I jakie hamulce będą lepsze czy może tarczówki czy ściski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy. Jeśli ten Level A4 kosztuje <1000zł, to znaczy, że nie jest on w fabrycznej konfiguracji, tylko do ramy A4 zostały dołożone kiepskie komponenty. W takiej sytuacji lepiej kupić Hexagona V6. Chyba, że chodzi o tego, to bez wahania, bierz go.

Co do hamulców. Wiadomo, że w V6 tarczówki nie będą rewelacyjne, dlatego według mnie, lepszym wyborem będą Vki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale to prawda. Najlepszym wyborem w tej cenie jest Hexagon V6. Jednak z tego co widzę, to nie ma na Allegro żadnego w wersji z hamulcami V-brake. Możesz zaryzykować i wziąć wersję disc. Ewentualnie poczekaj na opinie jakichś użytkowników tejże wersji, bo z tego co wiem, kilku takich jest na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zainteresowany kupnem roweru do 1000zł, mam 155 wzrostu ważę 35 kg chciałbym jeździć na nim na tylnym kole i robić stoopie na przednim i chciałbym mieć ten rower na wyrost czyli jak będe wyższy to żebym też dał radę robić na nim tricki. Podajcie mi wymiar ramy na mnie. Myślę o rowerze kross hexagon V6 ale jednak pomóżcie mi. Chciałbym dostać szybką odpowieź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...