Skocz do zawartości

[smarowanie i konserwacja]Amortyzator Sr Suntour Xcm


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam taki problem robię przegląd czyszczenie i konserwancję roweru przed sezonem, i mam taki problem rozebrałem mój amorek

wyczyściłem do zera, i teraz się zastanawiam które części nasmarować wiem na pewno że tuluję ślizgową w goleni zewnętrznej, ale coś jescze sprężyny czy coś? czy na darmo napakuje smaru w tego typu części , a i dodam że wiem że to nie jest najlepsza opcja, ale nie mam pieniędzy na co innego więc smaruje zwykłym smarem bodajże jest to tawot gęsty zielony, na pewno nie jest do smarownia roweru,czym można jescze samrowac żeby nie wydawać na przeróżne oleje specjalistyczne, bo amorek jest tak czy tak na sezon gora, wiec co jeszcze jakies oleje do maszyn, benzyna czy coś :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na litość boską........

Nie pisz Ponerek o braku kasy....smar teflonowy Finishline 36zł za tubę która starczy na 5 lat serwisów wszystkiego w rowerze....

Smar do serwisu amorów RST - 8zł za jednorazową tubkę na max. 2 amory....

 

To nie są koszty!!!

 

tylko trzeba się przejść do sklepu, a już kiedyś było napisane, że w Radomiu jakiś problem z wyjściami do sklepów rowerowych masz.... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...