Skocz do zawartości

[Olsztyn serwisy i sklepy] opinie i doświadczenia


lenowy

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano · Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu

Znam historię tej naprawy i od początku nadzorowałem ten serwis, jakby ktoś był zainteresowany tę negatywną opinią z obiektywnej strony, to proszę o osobisty kontakt ze mną.

 

 

pozdrawiam :)

 

Historia tak drastyczna, że nie można jej opisać na forum? Jestem zaciekawiony, bo w sumie mam całkiem dobrą opinię o tamtejszym sklepie/serwisie. Fajnie Bartek jakbyś uwiarygodnił post marek2013 (on sam zresztą obiecał opisanie całej sytuacji) bo jak na razie to wygląda na nieudolne robienie czarnego PR przez konkurencję.

Odnośnik do komentarza
Napisano · Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu

Historia tak drastyczna, że nie można jej opisać na forum? Jestem zaciekawiony, bo w sumie mam całkiem dobrą opinię o tamtejszym sklepie/serwisie. Fajnie Bartek jakbyś uwiarygodnił post marek2013 (on sam zresztą obiecał opisanie całej sytuacji) bo jak na razie to wygląda na nieudolne robienie czarnego PR przez konkurencję.

Postu nie będę uwiarygadniał, bo do końca nie wiem czy to właśnie czarny PR, czy rzeczywiście niezadowolony klient...

 

Był kłopot, bo nie byliśmy w stanie odkręcić od starej korby jednego zapieczonego w korbie pedała (najdroższy klucz park tool do pedałów + dodatkowo ramię 40cm, a klucz się giął - pedał nie drgnął). Do nowej korby poszedł jeden pedał stary jaki udało się odkręcić, a drugi dołożyliśmy gratis z naszych prywatnych używek. Uzgodniliśmy, że robimy serwis jak najniższym kosztem aby rower działał. Z tego rozpętała się niezła burza, bo klient koniecznie chciał stary pedał, a nie wchodziły w grę nawet nowe zamienniki (AIM od Shimano) jakie proponowaliśmy za 20zł... Robilismy serwis, który miał na celu wskrzesznienie starego przyzwoitego roweru, ale z podjechanym napędem. Staraliśmy się złapać najtańszym kosztem napęd shimano i jak najmniej Pana za wszystko policzyć aby rower mógł jeździć.

 

...Domyślam się, że chodzi o tego Pana, bo sam wspominał, że gdzieś to opisze. Wspomnę, że jak przyjmowaliśmy rower Pan był bardzo miły i nic nie wskazywało na późniejsze problemy...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Napisano · Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu
Ukryte przez mrmorty, 15 Lutego 2014 - Brak powodu

Nie polecam serwisu kolarzyk. Miałem problem ze skrzypiacą korbą, jest to dobra korba zintegrowana i nie chcialem sam tam nic grzebać. Podjechałem do owego serwisu z tym problemem i powiedziano mi, że muszę wykupić cały przegląd roweru za 65zł. O rower dbam i wszystkie pojawiajace sie niedociagnięcia usuwam natychmiast, więc taki przegląd nie był tu potrzebny, nie mniej, nie chciało mi się wracać przez pół miasta, bo nie wiedziałem, czy to skrzypienie nie wynika z uszkodzenia korby. Efekt był taki, że Pan serwisant i sprzedający zarazem, powiedział mi, że nie ma zastrzeżeń co do roweru. Jedyne co w nim zrobił, to umoczył łańcuch jakimś smarem, co przy pedałowaniu chlapał na wszystkie możliwe strony oraz może dopompował powietrze w kołach. Korba dalej skrzypiała, bo jak stwierdził ów serwisant/sklepikarz, miał dużo roboty i nie rozkręcał korby. Zrobił to dopiero przy mnie kiedy wróciłem z reklamacją, a przecież to był problem z którym się zgłosiłem. Okazało się, że dostało się do korby troszkę piachu i to był powód skrzypień. Niby nic, ale niestety, to jeszcze nie koniec. Po paru dniach jazdy, odpadło lewe ramię korby, bo było źle dokręcone. Poobcierałem się cały i zgubiłem nakrętkę dystansową, której nie mogę teraz nigdzie kupić. Strata czasu, nerwów i pieniędzy. Nie polecam i odradzam. Polecam natomiast serwis przy ulicy Dworcowej. Są tam najniższe ceny sprzętu i dobry serwis, bez naciągania, typu "musi pan wykupić cały przegląd roweru"

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

@@soks, tak, w realu, albo w finisherze na hanowskiego(z tego co zauważyłem narzędzia mają najlepsze w Olsztnie ;) ), w CR też nie miałem złych doświadczeń z serwisem, aczkolwiek tam tylko zasięgałem porad(mimo wszystko, były rzeczowe i zgodne z moimi doświadczeniami i przemyśleniami) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

A ja mam pytanie odnośnie serwisu amortyzatorów.

mam 2, rock shox sid rade i fox 32rl plus 2 tylne dempery.

Gdzie w okolicy olsztyna można je oddać do posezonowego przeglądu?

Ew Czy jest ktoś kto ogarnia ten temat?

I jakie są ceny w przybliżeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...