Skocz do zawartości
  • 0

[rower] Specialized Pitch + Fox 36 Talas R


Adaasko

Pytanie

Hejeczka chlopaki, chciałem sie pochwalić takim o to fulikiem, złożonym praktycznie na samych okazjach, hitach i po znajomosci - na spółke z ojcem(co stworzyło pare kompromisów)

ale i tak daje to multum radochy, mimo że w rodzinnym miescie nie bardzo jest gdzie powariować :)

 

p4pb7359294.jpg

 

p4pb7359289.jpg

 

 

Rama: Specialized Pitch (chyba 2k9)

Damper: Ori KindShock (for specialized - chodzi super, nie spodziewalem sie...)

Widelec: Fox Talas R (chyba 2k8) 100-130-160mm

Stery: Octane one Warp

Mostek: Ritchey SC 50mm 31,8

Kiera: NS Evidence Prototype 31,8 760mm

Manetki: Sram Rocket (to własnie kompromis, o którym wspomniałem ;/ )

Sztyca: KindShock i950r

Siodło: San Marco jakieś chyba

Obejma: Salsa chyba, 34,9

Przerzutka p: Shimano LX (fox specialized)

Przerzutka t: Shimano XT aka dziadzia

Kaseta: XT 34-12 chyba, 9tka.

Koło P

Obręcz: Sun Equalizer 31

Piasta: NS Primary 20mm

Szprychy: DT comp

Opona: Schwalbe Fat Albert

Koło T

Obręcz: Sun Equalizer 31

Piasta: NS Primary Female sys.

Szprychy: DR comp

Opona: Schwalbe Fat Albert

Korba: Stary dośc LX hollowtech II

Hamulce: Shimano SLX 203/180(tarcze XT)

Pedały: Wellgo MG1 (magnezowe)

 

Rower mimo że radzi sobie baaardzo śmiało w cięzkim terenie, blisko FR, wazy około 14,7kg, co jest bardzo moim zdaniem przyzwoitym wynikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za opinie - na yumeye to mnie raczej stać nie bedzie - ogolnie rower po strasznych okazjach, na sezon zdało by sie nowy naped zaaplikować ogolnie, a nie bajerzyc - bo za takie siano i tak jest full wypas - FULL :)

 

co do okablowania - pod suportem zostawilem bezpieczną rezerwę, a od hamulcow są przy dlugie - max 2-3cm - postanowilem ze nie bede ruszał fabrycznego zarobienia przewodow skoro wlasciwie mi to nie przeszkadza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki :) mi do pelni szczescia brakuje dopieszczenia detali, ogarniecia hamulcow i wymiana napedu :)

 

co do oslony - nie chroni linek i pancerzy (idą po oslonie tak w ogole) a chronią ramę od kamieni... w gorach zlapala sporego wgniotka - i tak postanowilem ją ochronic - mozna ten patent zauwazyc w nowych ramach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FAJNA MASZYNA, aż sprawia że chce się jeździć, zupełnie jak 18 letnia złotowłosa dziewczyna. Po pierwsze co za FR uprawiasz? Da się na tym rowerku trochę poskaka? Po drugie imponująca waga :) Po trzecie ile Cię to wyszło w tym zestawie tak mniej więcej(możesz też na PM napisać), bo przymierzam się właśnie do takiego używka z 2009 i zastanawiam czy nie kupić samej ramy a resztę dozbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...