Skocz do zawartości

[rower] Romet 29er, czyli pretekst do dyskusji o stali


Wiewiór

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, ja też to widziałem jak wy, tę Konę zieloną, że była stalowa i tańsza, a teraz widzę jakieś absurdy tam. Oby Krossik długo służył. Ciekawe, czy ten sprzedawca rzeczywiście ma ich 50 sztuk, czy tak sobie fantasmorguje :) Będę śledził jego aukcje, już z ciekawości, bo jakością odpowiedzi raczej zniechęca do zakupu od początku naszego dialogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też bym przysiągnął się, że to właśnie stalówka była kole 140 funia, to nie może być grupowa fatamorgana

Do Poznania?

 

wszystko jasne:

HAVING 2ND THOUGHTS ON SELLING THIS FRAME HENCE THE NEW UNREALISTIC PRICE

 

gość już nie bardzo chce się z nią rozstać ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość, to jakiś pokręt, bo wystawił tę Konę też za 155 funtów:

http://www.ebay.co.uk/itm/Kona-Big-Unit-29er-size-19-plus-new-geared-dropout-/111342623471?pt=UK_Health_Beauty_Fragrances_Women_s_Fragrances_PP&hash=item19ec899aef

 

Sorki panowie, ten Unit jest w Aluminium :/

Edytowane przez rambolbambol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

 

 

Sorki panowie, ten Unit jest w Aluminium :/

Z glinu to co najwyżej srUnit ;)

 

 

gość już nie bardzo chce się z nią rozstać ;-)

może żona kazała pozbyć się "złomu" to wystawił:
"popatrz Kochanie, no stoi, nikt nie chce kupić... ech ;)
dobre dobre....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie się, czy jakiś Polski producent ma plany wprowadzić do sprzedaży fajną ramkę stalową mtb pod 29  lub cały rower na niej postawiony, w najbliższym czasie? Bo chyba się odwracają od tego pomysłu, zamiast go kontynuować. Może NS ma jakieś plany, lub dartmoor? Mają potencjał, zagraniczną dystrybucję, schodziłoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Zawsze możesz zastanowić się nad eccetriciem ns na rurkach tange. Piękna rama choć tylko pod 650b. Ale możesz zbudować sztywnikaka jak np mój 79 er, a teraz też np Lorda dokładnie na ramię NS. To naprawdę zacna idea;)

Edytowane przez anarchy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, miałem przyjemność i to aż tak wielką że po sprzedaży tejże ramy i kilkumiesięcznej separacji odkupiłem ją z powrotem od typka ;) Nie pytaj... :)

 

Otóż miałem ją zmontowaną jako singiel ze 120mm skoku:

 

photo.jpg

 

Jako sztywny singiel:

 

IMAGE_105.jpeg

 

A obecnie buja mnie osiem biegów i telepator na dziobie:

 

DSCN0371.JPG

 

Geo mi bardzo podchodzi - ma dosyć leniwy kąt główki, dosyć długą górurkę, jedynie do długości ogona można by mieć zastrzeżenia...ale od czego piły, palniki i inne takie! 

 

 

POZDRo-:ver


(więcej fot)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką masz wielkość ramy i jakiego wzrostu jesteś, bo patrzcie w jakiej cenie ją znalazłem, teraz poważnie rozważam, tylko nie ma 17.5, więc zostaje mi 19, i nie wiem czy nie za duża:
http://www.simpsoncycles.co.uk/product.php/3934/genesis-high-latitude-horizontal-frame-2013/9cf3677efabfa587a3484139514f4524

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
Napisano (edytowane)

Dziadzia Gienek. :D

Sorry Lordzie, nie mogłem się powstrzymać. :)


@am400d

Chyba będziemy mieli z Tobą tutaj mały problem... ;) Robienie przeglądu przez wszystko, co już było chyba nie ma większego sensu?

Najtańszą i chyba najlepszą dla Ciebie opcją na obecną chwilę będzie zestaw: Inbred + CroMoto.

No chyba, że jest inaczej i jednak Twój budżet jest inny od tego, który wstępnie założyłeś?

Edyta:

 

bo patrzcie w jakiej cenie ją znalazłem

No chyba, że jeszcze ta Gienkowa opcja - taniej to już chyba nie znajdziesz...

Edytowane przez adamos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wagowo z pamięci: Gienek 20.5" - 2.6kg, Inbred 21" - 2.9kg. Ja mam 189cm z nogą ~86cm i największy ich rozmiar leży mi idealnie. Tutaj tabela geo w razie czego...

 

Adamos: Dziadzia Gienek? Dobrze że nie Babcia Gienia czy inna Genowefa Pigva ;)

 

 

POZDRo-:ver 


p.s.: am400d: dla Twoich 183 centów poleciłbym 19"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team
  • Mod Team

 a czemu nie weźmiesz tego Gienka za 160 funtow? Toż to okazja jakich mało! rama ładna, kolorek  paprykarzowy. marka przyzwoita. Nie rozumiem tego trochę..
Aukcje wrzuciłem dla całego Towarzystwa, a nuż się który skusi.....
Wąsatego można kupic w Pl za około 3100? czyli koło 500 funtów, ciekawe na ilu skończy się aukcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...