Skocz do zawartości

[Koło] Enve Composites - pomoc w wycenie zamówienia


basiantek

Rekomendowane odpowiedzi

zbliża się koniec roku i załapałem się na taką promocję:

 

rims do wyboru w cenie (2x390 EUR!!! [retail: 780EUR za sztukę]): Edge lub Enve 1.25 / 1.68 / 2.68

piasty (około 130+280 lub 40+125): dt 240s lub dt 350

szyprychy (3 Euro od sztuki, 20x3+28x3): DT Aerolite

robocizna (około 170EUR)

 

całość wynosi około 1228 EUR (350) lub 1480 (240s) EUR (przy kursie 4,48 = 5489 zł lub 6603 zł )

 

co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest zestaw przygotowany przez składającego i wszystko jest do uzgodnienia

 

szprychy: spytam się czy ma na stanie Sapimy, z tego co widziałem to mogę oszczędzić wybierając czarne DT Swiss Competition (u niego 1EUR za sztukę), lub dopłacić i kupić tytanowe Pillary (5EUR za sztukę, http://www.pillarspoke.com/)

piasty: tu wybór ogranicza się do astronomicznych kwot za Tuny lub dt 180.

możesz zaproponować jakieś przystępne piasty?, koła mają trafić raczej do cervelo s1 (ewentualnie za dziesiątki lat s2 lub p2)

 

jakiej wagi spodziewasz się po zestawie za taką cene? chyba nie wyjdzie poniżej 1300gram?

2.68 wychodzi okolo 1450 gramów, rozważam je przy potencjalnym zakupie s1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile wazysz i czego oczekujesz od kol?

Co do szprych, przy takich komponentach, raczej ogranicz sie do sapima cx ray (mozesz poczekac na cx super), dt aerolite. Nie znam Ti.

 

Dlaczego uwazasz, ze tune jest astronomicznie drogi?

Mig70/Mag170 sa sporo lzejsze i nieco tansze od cen, ktore podales dla 240-tek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny szprych kosmiczne. A ktory model Pillara Ci proponuje za 5 euro? ten najwyższy ważący 3,5grama? 5 euro za ten najwyższy model to w miare rozsądna cena, da się taniej załatwić ale dużo poniżej 20zł/sztuke nie zejdzie się.

A czy była by szansa podpiąć się pod zamówienie, bo chętnie bym wział najlżesze obrecze mtb tubular 260gram. Na koszty transportu mozemy się złożyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

waga: 82kg, koła mają się sporo kręcić

 

z tego co pamiętam to na bank miał migi: 150 i 160

 

A ktory model Pillara Ci proponuje za 5 euro?
PST TB Aero 1422
A czy była by szansa podpiąć się pod zamówienie, bo chętnie bym wział najlżesze obrecze mtb tubular 260gram. Na koszty transportu mozemy się złożyć

dał mi zniżkę tylko na rimsy szosowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest transakcja wiązana i samych obręczy kupić nie można ? Chętnie zaopatrzyłbym się w solidny zapas...

 

Jeśli jest tak jak myślę na Twoim miejscu policzyłbym dokładnie czy nie brać tego jako zestaw z najtańszymi piastami i najlepiej niezapleciony aby móc odsprzedać komponenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to jest transakcja wiązana i samych obręczy kupić nie można ? Chętnie zaopatrzyłbym się w solidny zapas...

 

Jeśli jest tak jak myślę na Twoim miejscu policzyłbym dokładnie czy nie brać tego jako zestaw z najtańszymi piastami i najlepiej niezapleciony aby móc odsprzedać komponenty.

bingo, fachowiec robił czystkę magazynu a ja złożyłem zamówienia na same obręcze

skalkulował wszystko jeszcze raz i zostawił zniżkę na obręcze przy zakupie kompletnych kół, dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...