Skocz do zawartości

[obręcze] jak nadać połysk?;)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, jakiś czas temu kupiłem używany dość wiekowy rower szosowy, ale dopiero teraz biorę się za jego odnawianie i przywracanie do jak najlepszego stanu. Zauważyłem, że obręcze w miejscu styku z klockami hamulcowymi bardzo ładnie się błyszczą, a na reszcie obręczy, na piastach i szprychach jest coś w rodzaju nalotu. Czym go usunąć/w jaki sposób nabłyszczyć resztę obręczy? Nie mam teraz możliwości zrobienia zdjęć, ale jeśli są niezbędne jutro zrobię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mod Team

Jeżeli jest to gołe alu bez lakieru farby i napisów a chcesz mieś przysłowiowe lusterko to rozebrać jak morty pisał, papier wodny 800, pozniej 1500 i 2000 na koniec. Pasta i masz juz ładne lusterko. Praca męcząca, budząca ale efekt jest do pozazdroszczenia o ile komponuje sie z reszą elementów ;)

 

http://imageshack.us/g/88/1006694h.jpg/ tak wyglądąła moja korba po usuwaniu rys i wżerów po prawej przed polerką po lewej po ;) Mozesz też zostawić mładny mat ale on sie szybko brudzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...