Skocz do zawartości

[Warszawa i okolice] Gdzie są przejezdne szlaki rowerowe?


lukasz78

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś przejezdne szlaki rowerowe w okolicach Warszawy?

 

Słowo "przejezdny" oznacza dla mnie szlak o w miarę twardej nawierzchni, którym można śmigać ok. 20 km/h zwykłym turystycznym rowerkiem. Niestety co wjadę na jakiś oznakowany szlak rowerowy, to trafiam na: kocie łby, błoto, piach, gruz itp. Tymczasem jestem typowym "połykaczem kilometrów" i tego typu trudne nawierzchnie mnie nie interesują. Dlatego poruszam się praktycznie tylko szosami. Czasem chciałbym jednak odpocząć sobie trochę od samochodów, pomknąć przez las itp. Czy znacie zatem jakieś przejezdne szlaki rowerowe pod Warszawą?

 

Na zachodzie takie wygodne szlaki to standard. U nas niestety nie, bo wciaż pokutuje myślenie, że przeciętny rowerzysta lubi trudne nawierzchnie, piach, kamienie itp. Ale może ktoś widział gdzieś pod Warszawą jakiś przejezdny szlak? Za wszelkie info z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie spotkałem takich szlaków rowerowych w okolicach Wa-wy o jakich myślisz.Też unikam piachu i błota-pozostawiam to innym.Chcąc zrobić fajną trase w okolicach Stolicy niestety pozostaje ci własna inwencja i mapa.

 

Jeżeli interesują cię przetestowane trasy w okolicach do 100 km. od Wa-wy to polecam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...