Skocz do zawartości

[ Obręcz ] Malowanie


Mlody2224

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam głupie pytanie :) posiadam obręcze Mavic 317 przystosowane do vbrake. Jak wiadomo boki obręczy są srebrne kupiłem teraz hamulce tarczowe i brzydko to wygląda rower wyposażony w hydrauliki z obręczami pod " V " jest możliwość żeby pomalować to jakimś specjalnym lakierem np. takim jak do felg samochodowych ?

Nie chce zmienić obręczy ponieważ koła te składałem dwa miesiące temu i wydałem na nie troszkę pieniążków. A nie wiedziałem że będę mieć okazje kupić tanio tarczówki.

Proszę o jakaś radę :) co można zrobić z tym fantem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najłatwiej zostawić tak jak jest :) trudno będzie Ci pomalować sam ten fragment. Ale jeśli się upierasz to zmatowić papierem ściernym, odtłuścić benzyną, na to podkład i lakier. Tyle mojej wiedzy lakierniczej. Możliwe, że są specjalne lakiery do felg, wtedy taki lakier może się mniej rysować itd. Przejdź się do sklepu z lakierami, tam Ci dobiorą lakier i wyjaśnią jak malować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie rozpleciesz koła to z malowania tej obręczy wyjdzie totalna kupa. Ilość pracy jest spora a do tego dochodzą koszty materiałów oraz jedna drobna kwestia. Lakier będzie bardzo miękki i w tym miejscu podatny na zniszczenie. Oczywiście możesz próbować, ale po kilku miesiącach (co najwyżej) jazdy będziesz wiedział, że gra nie była warta świeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...