Skocz do zawartości

[olkusz] szukoam kogos z okolic


szewczykluk

Rekomendowane odpowiedzi

No panowie ja dzis pojezdzilem godzinke w okolicach Olkusza i Osieka i powiem ze w lesie nie jest zle da sie jezdzic i jakos specjalnie to sie nie ubieralem, co do piwa to jak beda chetni to dla mnie zaden problem ale to pewnie blizej wiosny cos wyjdzie z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...

A czy są jakieś rowerzystki?

cóż, chyba temat umarł, w Olkuszu już nikt nie jeździ na rowerach :), ale wielu chciało - to oczywiście żart.

 

Jakby była jakaś ciekawa propozycja to mogę się podpiąć do jakiegoś wyjazdu, niestety u mnie w grę wchodzą tylko weekend'y.

 

pozdrawiam

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam,

 

nie wiem czy do końca wq dobrym temacie, ale mam pytanko: znacie jakiś dobry dojazd rowerem z Krakowa (Krowodrza Górka) do Olkusza właśnie ?

 

 

Oczywiście najlepiej tak, by nie jechać dorogą nr 94

 

Dzięki wielkie za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

cóż, chyba temat umarł, w Olkuszu już nikt nie jeździ na rowerach :), ale wielu chciało - to oczywiście żart.

 

Jakby była jakaś ciekawa propozycja to mogę się podpiąć do jakiegoś wyjazdu, niestety u mnie w grę wchodzą tylko weekend'y.

 

pozdrawiam

Jarek

 

Ja też jestem z Olkusza

pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka- prawie codziennie spotykam y4recky Jarka na rowerze i inne nieznane mi osoby.Nie jezdzimy razem bo: kazdy ma swoje tępo i trasy jedynym wyjsciem jest np. spasowac w niedziele i spokojnie pojechac gdzeis grupa.Ja wiem ze za Jarkiem nienadąze hehe...pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jak już ustaliliśmy (spotykając się w trasie) po prostu mając wolna niedzielę musimy się zdzwonić:) Praktycznie w każdą niedzielę są jakieś ustawiane wyjazdy, tempo rożne (zależy od uczestników). Z tego co wiem na tą niedzielę też jest planowany wyjazd, start prawdopodobnie na światłach w Olkuszu pod sklepem Giant, co do godziny, to jeszcze nie ustalona (między 7:00 - 8:00). Trasa dość wymagająca w dużej części pokrywająca się z trasą maratonu w Zabierzowie z zeszłego roku, około 70km i 1500m przewyższenia (dolinki podkrakowskie), ale tempo powinno być raczej umiarkowane.

 

PS. No i Jasiu więcej wiary w swoje możliwości, wg mnie spokojnie nadążysz:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jest wstępna propozycja na dolinki: Będkowska, Kobylanki itd., ale dla mnie osobiście obojętne gdzie pojadę, może być i Ojców, mogę się dostosować do "większości" (piszę w cudzysłowie, bo ta większość jest symboliczna, gdy zwykle umawiają się 2-3 osoby). Jaka godzina startu? 7.00 - 7.30 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...