Skocz do zawartości

[olkusz] szukoam kogos z okolic


szewczykluk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

No to jak Jarek jedzie to ja tez...Olkusz

no witam Jasiu, jeszcze tego nie było żebyśmy musieli się przez forum zgadywać :teehee: tak czy inaczej to trzeba coś poustawiać wiosną , bo "leśna" grupa trochę się rozsypała, a samemu (czy w dwójkę) to nuda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za!! :)

 

 

no to PANOWIE zima zimą ale może spotkanie przy chmielnym napoju wskazane by ustalić plany? ;)

 

A tak przy okazji, może ktoś poleci mi jakiś sensowny serwis rowerowy w Olkuszu, potrzebuje nabić stery i przekręcić suport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ! :)

 

Piszę się obiema rękami :) mam jeszcze paru znajomych coby się pisali na jazdę ale w nieco przychylniejszych warunkach, a piwko why not ?:)

 

Co do serwisu to proszę o kontakt, mam znajomego który pracuje w serwisie w krk ale dorabia sobie "po godzinach" lub zaprzyjaźniony sklep rowerowy zarówno w Olkuszu jak i Krakowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za!! :)

 

 

 

 

A tak przy okazji, może ktoś poleci mi jakiś sensowny serwis rowerowy w Olkuszu, potrzebuje nabić stery i przekręcić suport.

 

witam, jeśli serwis to tylko u Roberta na światłach koło Biedronki w sklepie Gianta (na Kościuszki). Szybko tanio i solidnie, od wielu lat korzystam z tego serwisu i nie mam żadnych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, coby kuć żelazo póki gorące proponuje termin przyszły Piątek / Sobota (albo jako, że to weekend przed walentynkowy więc może być wszędzie pełno ludzi), 18 Luty tj. sobota lokal ? Proponuje Udane Popołudnie lub Pizzeria Presto ? W obu lokalach można napić się w spokoju piwka, pogadać a i jak kogoś żądza jedzenia najdzie coś na ciepło wszamać !

 

To co 18 Luty godzina 18.00 / 19.00 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla chcącego nic trudnego jednodniowy wypad - w zeszłym sezonie złaziłem całe Tatry pobudka o 2 w nocy i jazda;)ale faktycznie Beskidy w miarę blisko weź pod uwagę że również Beskid Makowski mamy bardzo blisko i fajna trasa samochodem do Suchej w mgnieniu oka;) wczesnym rankiem - byłem dwa razy na Babiej w tym nocne wejście, i najlepiej wyjechać koło 4-5 nad ranem - masz cały boży dzień w górach;), kwestia tylko zakupu bagaznika na rowery a kosztami paliwa zawsze mozna sie podzielic i git :icon_cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...