Skocz do zawartości

[Canyon 29er] Opinie i alternatywy


abelard

Rekomendowane odpowiedzi

Hej a co powiedzie na taką alternatywę? Cena ok 4000zł. Plus wysyłka, ok 4150zł.

 

http://www.bike-aren...5-29-model-2012

plus pedały.

chyba jest błąd w geometrii. ogon jest za krótki ( w wersji karbonowej jest 450 mm). na marginesie geometria jest typowa dla 26".

nie wiem jakie są warunki wysyłki i gwarancji przy zakupie online ze strony niemieckiej (Shimano, 29er, 29) ale wychodzi trochę taniej i jest możliwość zmiany konfiguracji (ja np. nie lubię tarczówek avida - po pierwszym wyścigu w górach niezwłocznie wymieniłem na xt - są najlepsze. 20 euro więcej i piasty xt itd.).

osobiście, to zastanawiam się, czy wielu producentów nie testuje tych konstrukcji na klientach i raczej skłaniałbym się ku wyborze tych bardziej doświadczonych, unikając modeli pierwszorocznych. myślę, że rynek rowerowy mtb w ciągu dwóch lat istotnie się zmieni.

ale generalnie poison zawsze mi się podobał, bo rowery są ładne i w przystępnych cenach. co do tego modelu, to jest raczej ciężki. nie wiem też, jak ze sztywnością ramy (podobno waży ca. 1500 g. to albo to jest nieprawda, albo jest strasznie papierowa. jest też ograniczenie wagi do stówki).

oczywiście, Twój wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...