Skocz do zawartości

[Pulsometr]Sigma PC-15 – Najpopularniejszy przyjaciel sportowca-amatora


morskin

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

chyba pomyliłeś pc 15.11 z 25.10

 

Wiele osób zastanawia się nad kupnem PC25.10, biorąc także pod uwagę PC15. Z tego powodu napisałem krótki artykuł po ponad roku używania, odpowiadając też na niektóre pytania czytelników mojego bloga, a także ustosunkowując się do tematu na forum rowerowym. Zapraszam do czytania, może to wyjaśni część problemów i ułatwi wybór odpowiedniego sprzętu.

 

http://mathmed.blox.pl/2012/07/Opinia-o-pulsometrze-Sigma-PC-2510.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Używam PC-15 od pół roku do biegania zarówno w terenie jak i na siłowni, oraz na basenie i jestem bardzo zadowolona. Brak kodowanego sygnału może też być plusem - integruje się z bieżnią/orbitrekiem na siłowni i dzięki temu widzę aktualny pomiar na ekranie urządzenia bez ciągłego trzymania rączek, a w między czasie zegarek wylicza i zapamiętuje średnie HR oraz HR max. :) Co do gubienia sygnału - jedyne poważne zakłócenia zauważyłam stojąc na starcie, kiedy otaczało mnie pełno innych osobników z opaskami, ale kilkadziesiąt metrów za startem problem znika. Problem z gubieniem zauważyłam również mając założoną opaskę, tak, że napis był do góry nogami. Przy poprawnym założeniu działa bez problemu. Jedyne co przeszkadza to podświetlenie, które bardzo szybko się wyłącza, a często biegam wieczorami. Jednak za tę cenę jest to zdecydowanie do przeżycia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...