Skocz do zawartości

[rama] Accent Peak29


wapid

Rekomendowane odpowiedzi

Kabanos, najładniejszy jak do tej pory, ale mój będzie lepszy :D

 

Trzeba przyznać ze czarna doopa z białym amorem wygląda świetnie.

 

Kabanos jakie ciśnienie ustawiałeś w swoim towerze ? Masz skok 100mm ?

Mam wrażenie ze ciśnienie tabelkowe jest troszkę zaniżone. Z drugiej strony praca w całej długości skoku nie jest szkodliwa ? przecież do tego jest amor ..prawda ;-) ?

 

 

PS.

Jakie by niebyły ładne to i tak para w nogach najważniejsza.

 

Kiedyś z okazji maratonu czy cos , trzeba będzie pozbierać te wszystkie niepowtarzalne peaki do kupy

Edytowane przez madluki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3500zł łącznie z zaplotem kół, nie wliczając hamulców, tarcz, korby, pedałów, kasety, łańcucha, przerzutek, klamek, manetek i siodełka. Nie wiem jakie mam ciśnienie, bo w serwisie mi ustawiał, ale muszę kupić pompkę bo za miękki jest. Miło że się podoba.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabanos A jaką ty masz sztycę... już myślałem że moja jest długa. A widzę że u ciebie to pewnie 450mm.

P.S

Ładny stonowany bez szaleństw ... taka cicha woda.......gdy nagle ni z stąd ni zowąd na podjeździe cię weźmie i zniknie za szczytem :laugh:

Ja lubię czerwień... dlatego tak zaszalałem ....

 

Co do zlotu Peaków.... ciekawe ile ich zobaczę na tegorocznych maratonach

Faktem, przydało by się zebrać kilkanaście sztuk do zdjęcia "rodzinnego" i wysłać mamusi (Velo) do oprawki i postawienia nad kominkiem :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

3500zł łącznie z zaplotem kół, nie wliczając hamulców, tarcz, korby, pedałów, kasety, łańcucha, przerzutek, klamek, manetek i siodełka. Nie wiem jakie mam ciśnienie, bo w serwisie mi ustawiał, ale muszę kupić pompkę bo za miękki jest. Miło że się podoba. :)

Czyli w sumie 7 tyś? :) Fajnie wygląda ,sam zastanawiam się nad tą ramą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajniutki ten Peak w wersji dużej kiszki :) gratuluję!

I ogólnie musze Accentowi pogratulować udanej ramki, sam ledwo co złożyłem na mniejszym bracie rowerek pod 26" i wygląda to bardzo spokojnie i miło dla oka. Plus że nie upstrokacili Peak'a tak jak El Nino i inne podobne - ale to już kwestia gustu (sam wole minimalizm)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Mam trudne pytanie do szczęśliwych posiadaczy ramy. Rozważam zakup Peaka, muszę tylko wiedzieć, czy moja korba (XX Q156) się zmieści - z doświadczenia wiem, że bywa z tym problem :/

Czy ktoś mógłby napisać, jaka jest szerokość tylnych widełek (od zewnętrzej do zewnętrznej karwędzi po drugiej stronie) w najszerszym miejscu w odległości do 175mm za suportem?

Byłbym bardzo wdzięczny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rama wiadoma :) rozmiar M,

RS SID,

korba 442,

Prz. tył 772 SGS,

kaseta 970,

łańcuch 53,

kiera - no name ale ok 120g !;

pedały - 540;

mostek siodło - Felt;

sztyca Amoeba Vitra;

kola - Bontrager;

kapcie XKing - ciężkie - 720 /700g...

hample - Juicy 3 + 185/160 - jest OK!

 

Waga w kpl. ok. 12,2 kg.

Kolejny krok to odchudzanie i regulacja. Jest dobrze ale mam zamówienie od żonki na cuś mniejszego - będą kolejne przeszczepy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam trudne pytanie do szczęśliwych posiadaczy ramy. Rozważam zakup Peaka, muszę tylko wiedzieć, czy moja korba (XX Q156) się zmieści - z doświadczenia wiem, że bywa z tym problem :/

Czy ktoś mógłby napisać, jaka jest szerokość tylnych widełek (od zewnętrzej do zewnętrznej karwędzi po drugiej stronie) w najszerszym miejscu w odległości do 175mm za suportem?

Byłbym bardzo wdzięczny :)

 

Drogi Suharze, dla Twojej wiadomości oraz każdego, kto zapragnie sobie takową korbę założyć informujemy, że szerokość tylnych widełek w tym miejscu wynosi 117mm. Wygląda zatem, że korba XX się upchnie...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...