Generalnie nie jest źle ale coś mi do końca nie siedzi , zmieniłem siodełko które miałem założone w mtb ( taka kanapa dobrana w sklepie rowerowym pod rozstaw moich bioder - i pod jazdę z kątem 60stopni ) i tak mi się jeździło super ( dodam że miałem przedłużony mostek a raczej jego wysokość )
i to samo zrobiłem w tym rowerze zamontowałem siodełko i przedłużki i już była dla mnie bardzo dziwna postawa ( miałem wrażenie że nie mogę do końca wyprostować plecac jakbym się lekko garbił z cały nacisk szedł na siodełko więc wywaliłem przedłużka i zamówiłem regulowany mostek ( całość ma 19cm ) nie wiem czy to pomoże
Porównywałem mtb do crossa bo tamten jest w rozmiarze M a nie mam innego odniesienia