Skocz do zawartości

siara_nh

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    72
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez siara_nh

  1. A główka ramy ma 12cm w crossie a w mtb 11,5
  2. Zmierzyłem że jest 44cm ale czy to m czy s to nie mam pojęcia
  3. Generalnie nie jest źle ale coś mi do końca nie siedzi , zmieniłem siodełko które miałem założone w mtb ( taka kanapa dobrana w sklepie rowerowym pod rozstaw moich bioder - i pod jazdę z kątem 60stopni ) i tak mi się jeździło super ( dodam że miałem przedłużony mostek a raczej jego wysokość ) i to samo zrobiłem w tym rowerze zamontowałem siodełko i przedłużki i już była dla mnie bardzo dziwna postawa ( miałem wrażenie że nie mogę do końca wyprostować plecac jakbym się lekko garbił z cały nacisk szedł na siodełko więc wywaliłem przedłużka i zamówiłem regulowany mostek ( całość ma 19cm ) nie wiem czy to pomoże Porównywałem mtb do crossa bo tamten jest w rozmiarze M a nie mam innego odniesienia
  4. Wyszło coś ok 44cm a w mtb mam ok 47
  5. Dodam że mierzyłem od tego załamania ( łączeniu rur
  6. Czyli ta co jest pod siodełkiem i idzie do korbowodu ? Jeśli to ta pod siodełkiem to ma niecałe 32cm a w mtb mam ok 33
  7. Cześć kilka dni temu zmieniłem rower z Merida big nine rozmiar 17'' (MTB ) na Crossa Giant Roam 2 rozmiar S2 w ogłoszeniu było że to rama M a dopiero w domu zauważyłem naklejke z oznaczeniem S2 - na stronie Gianta nie widze takiego rozmiaru czy tam też sie oznacza rozmiar M ? ( w jakiś przypadkach ?) jak mierzę odlęgłośc od mostka kierownicy do sztycy siodełka to różnica może 1 cm - aczkolwiek wydaje mi się jakby był ciut mniejszy ( i nie wiem czy nie kupić jakiego mostka regulowanego )
×
×
  • Dodaj nową pozycję...