Witajcie serdecznie !
Posiadam rowerem Focus Whistler 3.8 https://www.focus-bikes.com/int/whistler-3-8
(Część danych na stonie jest błedna, jak łańcuch czy korba 😉 )
Posiada:
2x11 ,
z przodu posiada korbę M5100 36/26 170mm
z tyłu CS m5100 11-42
Chciałbym jak najmniejszym kosztem wrzucić w niego pomiar mocy, najchętniej zostając przy 2x11 (teren, czasami turystyka, sakwy).
SPD nowe są poza zasięgiem, używane - obawiam się czy jak kupię 2letnie - jak długo jeszcze wytrzymają... ?
Skłaniam się ku Inpeak
Kompatybilne i budżetowe byłoby wymienić korbę na M7000 , ale ciężko coś bardzo dostać....
Stąd pytanie - czy M6000 jest jednak kompatybilna z 2x11, czy faktycznie tylko 2x10 ?
A może jakieś inne pomysły ? (funkcja celu to jak najtaniej pomiar w to wstawić ) 🙂
Dzięki !