Skocz do zawartości

Cross90

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    739
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    9

Zawartość dodana przez Cross90

  1. michalr75 - 374 km (MTB) bashey_pl - 370 km (Cross) TheJW - 352 km (MTB) Zigfir - 326 km (szosa, MTB, trenażer) Cross90 - 109 km (trenażer) spidelli - 70 km (70 km trenażer) Sansei6 - 40 km (MTB) ernorator - 30 km (szosa, gravel, trenażer) revolta - 25 km (MTB) dfq - 0.5km (trzeci!)
  2. U mnie też czujnik z przodu. Nie dam sobie uciąć ręki, ale kojarzy mi się, że w instrukcji do czujnika Garmina było zaznaczone, że należy go założyć na przód.
  3. Moje black weekowe🙃 zdobycze: - koszulka quest go anywhere błękitna i pomarańczowa (Pierwszy kontakt z tymi koszulkami mega pozytytywny, jak druga skóra, zobaczymy jak sprawdzą się w boju, na pierwszy rzut oka bardziej pozytywne wrażenie niż assos mille gt sumerr ss.) -spodenki quest endurance light (sprawdzone w mijającym roku, super sie sprawdziły) Na prezenty: -torba Jack Pack płetwa 2.5 - szelki ledowe Rogelli😁 Wesołych Świąt i super rowerowych prezentów 😁🎅🎅🎅
  4. Kominiarka Rogelli😉 i błotniki Simpla GP SDE do mtbusia na zimę (tak wiem profanacja🙃)
  5. Bo jesień wjechała w pełnej krasie...
  6. Bo ciekawe drzewo🙂
  7. Bo fajne drzewo i miękki mech😉
  8. Bo jak nic to kamień z kosmosu😉
  9. Bo płasko, ale pięknie 😁
  10. Bo nie wiem, który blask bardziej oślepia😉
  11. Ile wyniosły te ciuchy wliczając bonusy?
  12. Jak doszedłeś do tego, że to buty skrzypią? To czasem nie pedały? Psiknj smarem silikonowym sprężyny w pedałach.
  13. Dzięki @Jurek63 , a fotka przepiękna 👌😁
  14. Bo chcę się trochę pochwalić i podzielić z Wami moim małym sukcesem. Dzisiaj zrobiłem trzydziestą setkę w tym sezonie(122 km)😁 Sam nie wierzyłem, że tyle ich zrobię, tym bardziej ogromnie się cieszę i mam wielką satysfakcję 😁 z cyklu cycaty wielkich ludzi, a konkretnie tego @Sobek82 :Pozdrow'er😘
  15. U mnie pomogło przestawienie bloków i cofnięcie siodełka...
  16. Bo MTBoska🙃 ustawka
  17. @CoolBreezeOne a próbowałeś nafty świetlnej? Mnie facet polecił na serwisie i mi sie tym super czyści🙂
  18. Bo chciałem tak wejść, ale szczeble ledwo się trzymały...
  19. @spidelli biłem sie z myślami, czy bede jeździł, a jest bajka😉
  20. Bo przeprawa nad kanałem Ł-9, jeszcze tylko kilometr przez łąkę i znów byłem na szlaku w Puszczy Kampinoskiej😉
  21. Rower przygotowany dzień wcześniej, ale to logiczne... cóż wstaje odpowiednio wcześnie, toaleta, szybkie śniadanie i ruszam. Cała tajemnica w tym żeby wstać z budzikiem😂
×
×
  • Dodaj nową pozycję...