Skocz do zawartości

Zbyszek.K

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    324
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    2

Zawartość dodana przez Zbyszek.K

  1. Zachodniopomorskie... wiosna tuż tuż
  2. dlatego mam dwa rowery... jeden na zimę a drugi na lato. Choć szosą jeździłem jeszcze przy minus 2,5 stopnia w dniu 10 stycznia.
  3. I super... idę na rower. Świeżo po serwisie... wymiana klocków, suportu itd. nic tylko jeździć. Nic tylko na rower....
  4. "Bij" delikatnie w ten klin, tak to się rozbiera. Postaraj się robić to z wyczuciem żeby nie zniszczyć gwintu. Uderzaj przez "coś" weź nakrętkę i nakręć delikatnie na gwint następnie rozmiarowo mniejszą śrubę lub inny przedmiot i uderzaj w to młotkiem starając się trzymać na samym środku klina, jak klin się poruszy zdejmij nakrętkę i wybij klin do końca. Mam nadzieję, że jakoś udało mi się to wytłumaczyć...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...