Skocz do zawartości

Rumcajs.

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    611
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Rumcajs.

  1. Poważna wada to prowadzenie linek przez stery, są wykonane plastikowe podkładki pod mostek, plastikowy top cup i center ring. Ja odesłałem swojego SpectralaON po jednym wyjeździe na enduro trails do Bielska, trzeszczał przeokropnie. Jak będziesz tym śmigał do roboty to może Ci będą trzeszczeć za rok a może wcale, mój dostał ostry wpier…dol
  2. Czołem, Temat zapewne niszowy ale może znajdzie się ktoś kto zmieniał jedną sprężynę na drugą i może się podzielić opinią? Oczywiście pomijam buttercupsy i tłumik, chodzi o samą pracę springa, wykorzystanie skoku przy podobnym ciśnieniu itp. Obecnie mam A2 i nie jestem w stanie wykorzystać pełnych 170mm, zazwyczaj rzadko powyżej 150mm, musi być ostre dobicie żeby wykorzystać coś więcej. 0 tokenów, około 55psi przy wadze w okolicy 70kg. Nie mówię też, że jeździ mi się jakoś źle ale jestem ciekaw opinii innych.
  3. Mniejsze bo smar jest napchany, jak się wypcha z rowków prowadzących to wróci do normy.
  4. Nic
  5. Potwierdzam, są jednorazowe jak jednorazowe maszynki do golenia.
  6. @player123no to nie odczujesz różnicy żadnej poza wagą. Jak chcesz polepszyć swoją jazdę i odblokować się tam gdzie ci się wydaje za trudno to zainwestuj w myk myka. A żeby mniej trzepalo po rękach mleko do kół, dobre opony (jeśli masz jakieś gowniane) i zejście z ciśnienia.
  7. Skoro rower budżetowy to i jazda „budżetowa”? Wiesz o co mi chodzi, większość ludzi jeździ przejażdżki, coś tam po lesie, polnych drogach. Takie warunki są zbyt lekkie żeby poczuć różnice między motion control a chargerem. I to pod warunkiem, że wiesz na co masz zwrócić uwagę. Jeżeli zaliczasz się do tej kategorii o której napisałem, bierz rebę bo lekka. Jestem wychowany jako przysłowiowy Polak endurak i dla mnie każdy MC będzie słaby bo nie oferuje takich osiągów co Charger lub GRIP we foxie. Co do Foxow 32, Manitou i innych, zostań przy RS ewentualnie Fox (ale chyba jest cięższy i droższy w wersji performance) ze względu na powszechność i brak stalowych sprężyn negatywnych jak w Manitou lub Suntour.
  8. No widzisz, a ja mam kumpla który ciągle nie może poradzić sobie z Transferem. W życiu miałem 2 BikeYoki, obie Divine, nie Revive. Wykonanie tych sztyc jest o level wyżej od powiedzmy OneUp. Zero luzu osiowego (prawo lewo), i to po roku użytkowania. Tak jakby się miało sztywną sztycę. Divine odpowietrza się za każdym razem podczas opuszczania, nie wymaga już resetowania kluczem imbusowym. Dodatkowo jest mozliwość skracania skoku o 20mm co 5mm w celu lepszego dopasowania do ramy, obrotowa koncówka na linkę także wymyślona aby łatwiej było ustawić sztycę w ramie. Po prostu niesamowicie przemyślana konstrukcja, bardzo dobre uszczelnienia, łatwy serwis. Z zacinaniem się od zbyt mocnego zacisku nie mam żadnego problemu. Ten problem wystepował u mnie w OneUp V2.1.
  9. Fox wcale nie jest liderem, lubią się zacinać, liderem zdecydowanie jest BikeYoke. I w dodatku tańszy.
  10. Raczej gratis
  11. Będzie.
  12. Odnośnie banjo osobiście nie miałem nigdy problemów z oryginalnymi przewodami shimano i magury ale znajomy owszem, ciekło mu z połączenia przewód-banjo w przewodzie bodajże magurowskim. Nadal to jest BH-90 więc nie wnosi to nic do pracy hamulca. Modulacja w magurach jest, choć zgadzam się, że klamki wymagają większej siły niż w przypadku klamki shimano. Shigura o której wspominasz działa faktycznie lżej, jeśli chodzi o wciskanie klamek ale upośledza nieco modulacje (nadal jest ona jednak lepsza niż w przypadku standardowego shimano). Dla mnie prawdziwą wadą Shigury oraz Shimano jest wędrujący punkt styku. Mianowicie, gdy jadę trasą enduro która ma około 2-3km to po 1km moja klamka zaczyna łapać wyżej, istnieje efekt pompowania klamki. Po chwili dania jej odpoczynku (czyli po prostu puszczenia hebli :P) nagle łapie niżej co wprowadza dezorientację a co za tym idzie słabą kontrolę nad hamulcem i blokowanie koła.
  13. @kipcior To żaden argument przeciw, przewaga może być w sile/modulacji/bezawaryjności a sposób montażu klocków tym nie jest. Ja nie miałem nigdy problemu z włożeniem klocków do MT5, prawdziwą przewagą M7100 nad MT5 jest bezawaryjność klamki i odporność na jej uszkodzenia mechaniczne. A przewagą MT5 nad M7100 jest oczywiście modulacja i siła.
  14. To się będzie dało ogarnąć cisnieniem powietrza/tokenami. Jak cię męczą drgania na kierownicy to pomyślałbym o lepszych gripach.
  15. Wreszcie chłop co dobrze gada, polać mu Co nie zmienia faktu, że dalej nie wiemy czy autor jest zainteresowany hamowaniem na długich dystansach i w jakim terenie to ma hamować.
  16. Nadal nie wiem do jakiego to zastosowania, więc nie wiem czy ci starczą.
  17. Silver ma stalowe golenie górne, jeśli recon to tylko w wersji gold z aluminiowymi. Da się wyrwać na olx takie recony w okolicach 800pln. Jeśli chodzi o tłumienie samo w sobie to nie odczujesz różnicy między reconem goldem a rebą bo tłumik jest taki sam. Sprężyna powietrzna jest inna na korzyść reby (tak czysto konstrukcyjnie, działania w praktyce nie znam bo nie jeździłem nigdy na rebie).
  18. @Tyfon79Hmmm... praktycznie każda dyscyplina grawitacyjna? Oczywiście, żeby nie było ja nie mówię, że przodu się nie używa, bo się używa, ale to tył odgrywa główną rolę.
  19. MT500 od Mt200 różni sie tylko klamką. Nie ma różnicy, użyję tu magicznego słowa "modulacja", a bardziej "wyczucie" hamulca. 203 wcale nie kupuję po to aby mieć więcej mocy bo z moimi hamplami to i 140 by pewnie starczyło, ale na większej tarczy łatwiej jest wyczuć punkt blokowania tylnego koła. "jakoś mi nie brakuje na dowolnej górze u nas" - a gdzie to jest to nas? I czy po 200m spadku terenu nadaj nie brakuje? @JWOW parktycznie każdym dohamowaniu staram się korzystać tylko i wyłącznie z tyłu. Gdy prędkość jest gruba i jest blisko blokowania tyłu dokładam przód. "Nauczta się hamować", no właśnie, dobrze powiedziane, niestety hamowanie 2-ma na raz robiąc to gwałtownie i blokując koła to nie są dobre nawyki. Nie wiem gdzie jeździ autor ale uważam, że jeżeli się umie hamować na konkretnym singlu to zahamuje się wszędzie.
  20. Co za różnica czy to HT czy Full odnośnie wielkości tarcz? Wytłumacz. Jeśli brakuje to 203 obie (również polecam RT76), co to za rozdrabnianie się w mniejszy tył, skoro to głownie tyłem się hamuje w terenie. (chyba, że to ma być do innej jazdy?) Klocki metaliczne koniecznie, polecam EBC Gold. Hample? Czterotłoczkowe Shimano jeśli chcesz coś "sprawdzonego" ale nie najlepszego, czy to będą Deore, SLX, XT to bez różnicy, siła jest taka sama tylko możliwości regulacji się zmieniają. Dwutłoczkowce to szajs. Magury samej w sobie nie polecę, ich klamki nadają się tylko po to aby je sprzdać i założyć klamki shimano. Oczywiście kwestię Srama przemilczam.
  21. Buty spd do enduro mają płaskie podeszwy. Np. ja mam Etnies Camber CL. blok chowa się tam całkowicie w podeszwie, można chodzić, jeździć na platformach. EDIT: chyba źle zrozumiałem i poprawka ty już masz takie buty i szukasz do nich pedałów czy nie masz niczego? Bo jeśli masz buty a chcesz platformy to nie taki szajs. Tu masz takie które się pożenią z twoim butem: https://www.greenbike.pl/pedaly-spdplatformowe-shimano-pd-eh500-z-blokami-p-7568.html?gclid=Cj0KCQjw1aOpBhCOARIsACXYv-eCIRc1LFZjLVp0PgIfAtaGYK9HXe9j9g7QQhpwZ6UGjw-bCFQApuwaAox8EALw_wcB
  22. Rumcajs.

    [Rockrider] 2023

    Tak. Choć osobiście wolałbym Spectrala 125.
  23. Powtórzę to co wcześniej, trzeba brać tego który ma lepszą sprężynę, a są inne bo jest różna średnica, więc są inne objętości. Która lepsza? Nie wiem, trzeba to wyczytać z testów.
  24. Nie polecam kupować Motion Control, cokolwiek co jest u RS zamkniętym lub półotwartym tłumikiem będzie lepsze od tego. Jeśli chodzi o stronę sprężyny to się nie wypowiem bo nie jeżdżę na takim sprzęcie, na pewno brałbym ten, który zapewnia lepsze wsparcie w środkowej sekcji skoku aby trzymać geometrię roweru. Tu już kwestia czytania recenzji (najlepiej zagranicznych bo polskie portale, poza jednym wyjątkiem to raczej dno jeśli chodzi o kwestie techniczne i merytoryczne) i zaufania im. Jeśli widelec będzie przelatywał przez skok jak tanie Recony (tak, wiem, tam jest inna sprężyna, tylko przykład daję) to dla mnie nie ma sensu się nim interesować. Nie będziesz go w stanie ustawić tak by trzymał przyczepność i jednocześnie nie dobijał na byle czym.
  25. Rumcajs.

    [Rockrider] 2023

    Przy obecnych cenach chociażby Canyona żal patrzeć na to coś.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...