Skocz do zawartości

pinok

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    417
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez pinok

  1. W locusie na dashboardzie można ustawić takie pole do wyświetlania, ale pokazuje totalne bzdury niestety. W sumie głównie dlatego kupiłem garmina.
  2. Kup Ztto, przetestuj i napisz jak się sprawdza.
  3. M5100 "Polecana do napędów 10-cio i 11-to rzędowych"
  4. Na dojazdy do pracy czy zakupy to raczej coś z bagażnikiem i błotnikami. Na leśne ścieżki też się nada. https://mocnerowery.pl/rowery-elektryczne-ecobike/ecobike-x-cross-mb-21.html
  5. Chyba powinno trafić do działu "Największe druciarstwo"
  6. Konto Rapero jest dla beki, zerknij jaki spam po forum rozsiewa. Więc odpowiedź adekwatna do pytania.
  7. Tylko DURA-ACE R9200, niżej niema co schodzić.
  8. Na szosę lepsza szosa, w teren lepszy MTB. Jak ktoś ma miejsce w garażu i za dużo kasy w kieszeni to czemu nie, jako 3 (5) rower.
  9. Może się komuś przyda: Kaseta Sunrace MZ90 12 speed 11-50 działa bardzo dobrze z łańcuchem KMC X12 silver, SRAM NX, natomiast z Shimano Deore CN-M6100 bardzo kiepsko, nie wrzuca z 28 na 32 trzeba przeciągać na następny bieg, to samo przy zrzucaniu, czasem trzeba 2 biegi zrzucić. Nie jest to problem innego zużycia, wszystko nowe, zakładam KMC i niema problemu.
  10. pinok

    [kaseta] 10s. 14-28T

    @Mihau_taka tendencja teraz, piszesz na forum "dajcie" zamiast samemu poszukać...
  11. Powstrzymaj się z takimi komentarzami zanim nie przeczytasz 140 stron tego wątku
  12. Wystarczy podczas nawigacji nacisnąć wstecz i pyta czy zakończyć nawigację.
  13. W locusie robisz co chcesz.
  14. pinok

    [Buty] MTB jak szosowe

    @radziuGD Przecież to ani do 400zł ani na żyłkę.
  15. pinok

    [Buty] MTB jak szosowe

    SHIMANO SH-XC300
  16. Używałem Mio 215, teraz mam Garmina 830 + Varia radar i super sprawa na szosie. Ale jak jadę na wycieczkę do lasu to i tak zakładam smartfona na kierownicę, bo nawigacja w Garminie jest milion lat świetlnych za Locusem.
  17. Maczają zwisające łańcuchy w rzadkim mazidle, zresztą był tutaj filmik z procesu produkcji. Nie ma tam żadnej kosmicznej technologii, prasa trzepie blaszki, druga ściska do kupy, na chwilkę do oleju i po wszystkim.
  18. Jak usłyszałem "Ich komm recht" a potem "gail" albo "Schnell" to z innymi filmami mi się skojarzyło
  19. Jak zobaczyłem komentarz to mi witki opadły i zdecydowałem dalej ignorować...
  20. Dla mnie to jest po prostu ciekawe zajęcie, oprócz samego jeżdżenia. Dlatego mam garczek do gotowania ryżu (parafiny też), 1kg wosku , 0,5L oleju parafinowego, myjkę ultradźwiękową. Przetestowane FinishLine ceramic, czerwony, zielony, eLube Dry, Shimano PTFE, Squirt i jeszcze kilka których nie pamiętam, pewnie teraz kupię polecany Momum Zwykle sceptycznie podchodzę do opinii z netu dlatego testuję na sobie. Zawsze kończy się tak samo, czyli szmata co kilka jazd i Shimano PTFE + szejk przy zmianie łańcucha co ~500km. 5 rowerów i z 10 łańcuchów to jest na czym testować.
  21. A jak z głośnością bo moje doświadczenia z woskami nie są najlepsze. Testowałem gotowanie w wosku + olej parafinowy (metoda OZ Cycle), testowałem Squirta, ale łańcuch nawet prosto po smarowaniu jest głośny, jakbym na suchym jeździł. Po aplikacji Shimano PTFE ten sam łańcuch staje się cichy, dla mnie to jest przesłanka że jest nasmarowane lepiej.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...