Skocz do zawartości

znajomy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    117
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez znajomy

  1. Cześć Czy miał ktoś z Was kontakt z jakąś fajną małą (dokładną) pompką godną polecenia? Pozdrawiam
  2. znajomy

    [mleko] dolewanie

    Dzięki wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam
  3. Cześć Potrzebuje jakieś fajne platformy w cenie do 200 zł. Zastanawiam się nad shimano pd-ef205. Miął ktoś do czynienia z tymi pedałami (warto kupić)? Jak ktoś ewentualnie zaproponuje inne sprawdzone to chętnie sprawdzę. Pozdrawiam
  4. znajomy

    [mleko] dolewanie

    Dzięki za odpowiedzi. Jeszcze jedno. Macie jakieś preferencje do producenta czy mleko to mleko obojętnie jakie? Pozdrawiam
  5. znajomy

    [mleko] dolewanie

    Opony to GIANT FONDO 2 700 x 32c
  6. znajomy

    [mleko] dolewanie

    Mam wlane mleko w zeszłym roku (jakieś 3k km) i zastanawiam się, czy trzeba tam zaglądać, czy tylko dolać.
  7. Cześć Co ile dolewacie mleka do opon? Czyścicie przed ty opony czy tylko dolewacie j jazda? Pozdrawiam
  8. O coś takiego mi chodziło Dzięki Pozdrawiam
  9. Cześć Myślę nad zamontowaniem do auta (do środka) uchwytu na przedni widelec. Uchwyt ma być na sztywną oś i standardowy szybkozamykacz. Czy kupowaliście coś takiego i możecie polecić? Pozdrawiam
  10. Cześć Właśnie wymieniłem łańcuch i kasetę na nowe. Niestety coś korba lekko chrupie. Powiedzcie ułoży się to czy trzeba będzie wymienić korbę (ma jakieś 18tyś)? Pozdrawiam
  11. Witam Dokupić jeszcze z jeden łańcuch do tej kasety? Pozdrawiam
  12. Witam To może jeszcze jeden łańcuch zrobię ze 4k i wymiana łańcucha i kasety? Pozdrawiam
  13. Witam Pytanie - czy mogę na tą kasetę założyć jeszcze nowy łańcuch. Pozdrawiam
  14. Witam Spod prawej goleni pod śrubką zaczął wyciekać mi olej. Czy mieliście taką przypadłość. Zastanawiam się, czy wystarczy go wyczyścić i przesmarować - czy raczej coś gorszego. Pozdrawiam
  15. Witam Co ile rozkręcanie lampkę Convoy S2+ w celu naładowania akumulatorka? Czy boicie się wyrobienie gwintu? Pozdrawiam
×
×
  • Dodaj nową pozycję...