Cześć
Potrzebuje jakieś fajne platformy w cenie do 200 zł. Zastanawiam się nad shimano pd-ef205. Miął ktoś do czynienia z tymi pedałami (warto kupić)? Jak ktoś ewentualnie zaproponuje inne sprawdzone to chętnie sprawdzę.
Pozdrawiam
Cześć
Myślę nad zamontowaniem do auta (do środka) uchwytu na przedni widelec. Uchwyt ma być na sztywną oś i standardowy szybkozamykacz.
Czy kupowaliście coś takiego i możecie polecić?
Pozdrawiam
Cześć
Właśnie wymieniłem łańcuch i kasetę na nowe. Niestety coś korba lekko chrupie. Powiedzcie ułoży się to czy trzeba będzie wymienić korbę (ma jakieś 18tyś)?
Pozdrawiam
Witam
Spod prawej goleni pod śrubką zaczął wyciekać mi olej.
Czy mieliście taką przypadłość.
Zastanawiam się, czy wystarczy go wyczyścić i przesmarować - czy raczej coś gorszego.
Pozdrawiam