Skocz do zawartości

siemalysy

Użytkownik
  • Liczba zawartości

    2 560
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    230

Zawartość dodana przez siemalysy

  1. Bo jechać tam, czy nie jechać...
  2. - plecak Deuter dla żony
  3. Na pewno nie robiłeś nic więcej? Zrób zdjęcia, żeby było widać jak idzie łańcuch w przerzutce.
  4. - manetkę myk-myka OneUp - uchwyt do powyższej manetki w systemie I-SPEC EV
  5. Bo nie pozwolili się wykąpać
  6. Bo kwiecień plecień...
  7. Znów owijkę kierownicy, bo poprzednią popsułem
  8. Cześć, Sprzedam koła do gravel Bontrager Paradigm z oponami Bontrager GR1. Cena 750 PLN do negocjacji Odbiór najlepiej osobisty. Chyba, że ktoś będzie mocno zainteresowany, to mogę wysłać. Koła Bontrager Paradigm OLX
  9. @Eathan bardzo proszę Cieszę się, że mogłem pomóc
  10. @Eathan nie wiem czy dokładnie o to chodzi. Można umieścić mapę na swojej stronie. Opcja ta wygląda tak. Ja z tego nie korzystam. Musiałbyś spróbować czy Tobie będzie odpowiadać.
  11. Do podobnego celu używam mapy.cz Utworzyłem sobie tam jeden folder do takich celów. Można udostępnić cały folder, albo poszczególny ślad. Po wejściu w folder widać na mapie wszystkie ślady (poniżej).
  12. @TheJW podoba mi się Twoje podejście 😄 - owijka Guee do gruza - podkładki pod owijkę Ergon BT Orthocell
  13. Bo przy Grodzisku Wczesnośredniowiecznym w Wiślicy.
  14. Bo Grodzisko wczesnośredniowieczne w Wiślicy.
  15. - manometr - olej do łańcucha
  16. Zrobiło się luksusowo, to fakt 😁 Byłem tam kilka lat temu i wtedy było "dziko" 😉 Bo raz jeszcze Grodzisko Stradów. Tylko z innej perspektywy 😉
  17. @Jurek63 Grodzisko Stradów. Trochę się tam zmieniło porównując do tego co było kilka lat temu.
  18. Bo gdzieś w krzakach urwałem szprychę...
  19. Bo powoli kończył się dzień
  20. Mówią, że przez gumkę, to tak jakby jeść czekoladę przez pazłotko Ale my tu o rowerach 1. Komplet opon do MTB.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...